Podobne artykuły

KYLIE JENNER ŚWIĘTUJE ROCZEK STORMI MIESIĄC PRZED JEJ URODZINAMI!

2019.01.18 19:00 | © Stars.pl

Już za miesiąc, Stormi Webster skończy roczek! Kylie Jenner najwidoczniej nie może się doczekać i już teraz zaczęła świętowanie urodzin córeczki! Przypominamy, że niedawno zaczął się sezon na urodziny trojaczków Kardashian Jenner. W przeciągu zaledwie kilku miesięcy, swoje urodziny obchodzą córeczki Kim Kardashian, Kylie Jenner i Khloe Kardashian.

Stormi skończy roczek 1 lutego. Nie znaczy to jednak, że świętowanie jej urodzin zacznie się dopiero w tym czasie! Kylie zdecydowała się na zabranie córeczki na... egzotyczne wakacje!

Pomimo tego, że maleńka Stormi nie skończyła jeszcze nawet roku, to odbyła już więcej podróży niż niejedna dorosła osoba! Kylie i Travis chętnie zabierają córeczkę, praktycznie wszędzie, gdzie się wybierają!

Niedawno Kylie opublikowała na swoim Instagramie fotkę, z której wynika, że mała Stormi, po raz kolejny jest w trasie! Na zdjęciu możemy zobaczyć... egzotyczną plażę! Kylie i Stormi pozują na niej z zachodzącym słońcem w tle.

Wszystko wskazuje jednak na to, że to nie piękne widoki są najbardziej interesujące dla maleńkiej Stormi. O wiele bardziej podoba jej się... słomkowy kapelusz mamy!

Zazdrościcie?

Galeria Galeria fot. Instagram/kyliejennerGaleria fot. Instagram/kyliejennerGaleria fot. Instagram/kyliejenner
Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie