Podobne artykuły

KYLIE JENNER ŚWIĘTUJE ROCZEK STORMI MIESIĄC PRZED JEJ URODZINAMI!

2019.01.18 19:00 | © Stars.pl

Już za miesiąc, Stormi Webster skończy roczek! Kylie Jenner najwidoczniej nie może się doczekać i już teraz zaczęła świętowanie urodzin córeczki! Przypominamy, że niedawno zaczął się sezon na urodziny trojaczków Kardashian Jenner. W przeciągu zaledwie kilku miesięcy, swoje urodziny obchodzą córeczki Kim Kardashian, Kylie Jenner i Khloe Kardashian.

Galeria

Stormi skończy roczek 1 lutego. Nie znaczy to jednak, że świętowanie jej urodzin zacznie się dopiero w tym czasie! Kylie zdecydowała się na zabranie córeczki na... egzotyczne wakacje!

Czytaj też: KYLIE JENNER I STORMI WEBSTER SĄ W NIEBEZPIECZEŃSTWIE!!!

Galeria fot. Instagram/kyliejenner

Pomimo tego, że maleńka Stormi nie skończyła jeszcze nawet roku, to odbyła już więcej podróży niż niejedna dorosła osoba! Kylie i Travis chętnie zabierają córeczkę, praktycznie wszędzie, gdzie się wybierają!

Galeria fot. Instagram/kyliejenner

Niedawno Kylie opublikowała na swoim Instagramie fotkę, z której wynika, że mała Stormi, po raz kolejny jest w trasie! Na zdjęciu możemy zobaczyć... egzotyczną plażę! Kylie i Stormi pozują na niej z zachodzącym słońcem w tle.

Czytaj też: KYLIE JENNER I TRAVIS SCOTT WZIĘLI ŚLUB?

Galeria fot. Instagram/kyliejenner

Wszystko wskazuje jednak na to, że to nie piękne widoki są najbardziej interesujące dla maleńkiej Stormi. O wiele bardziej podoba jej się... słomkowy kapelusz mamy!

Zazdrościcie?

Czytaj też: TRISTAN THOMPSON NIE PRZYJECHAŁ NA PIERWSZE URODZINY CÓRECZKI

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie