Podobne artykuły

Jessica Mercedes i jej magiczna butelka!

2019.01.18 20:23 | © Stars.pl

essica Mercedes to polska szafiarka czyli blogerka modowa. Popularność zdobyła już jako 17 latka zakładają i prowadząc blog Jemerced.com. W 2016 została mianowana „Kobietą roku” w kategorii „Ikona mody” wg magazynu „Glamour”

Prowadzi także swój kanał na youtube.

Jessice na instagramie śledzi ponad 930 tys. followersów. Fanki naśladują jej styl, chcą mieć te same rzeczy co Mercedes i chcą być jak ona. Nic więc dziwnego, że Jessica z chęcią reklamuje równe produkty i poleca zakupy.

Dzisiaj Jessica na swoim Instagramie zaprezentowała butelkę z kryształem górskim. Jessica napisała: Kryształ Górski jest kamieniem o najsilniejszym działaniu oczyszczającym. Podobno daje dużo dobrej energii Ma właściwości ochronne, stanowi tarczę odbijającą pozytywną wibracje zawiści, złości i złorzeczeń.

Jak ją użyć? Nalewamy wodę na 24 h do tego bidonu i później wypijamy. Woda kryształowa – wzmacnia pamięć, nadaje jasności myślom, podnosi nastrój, ułatwia koncentrację, pomaga w pracy nad sobą.

Jak czytamy na stronie producenta to magiczna butelka;) Picie wody z takiej butelki uzdrawia i jest przeznaczony dla wszystkich znaków zodiaku. Uszczęśliwia i przynosi jasność umysłu.

Przed wypiciem wody z butelki należy skupić swoje myśli na tym, czego potrzebujesz i w jaki sposób kryształ ma Ci pomóc. Wasze myśli powinniście wysłać w głąb kryształu i właśnie wtedy woda przemieni się w magiczną.

Serio?!

Szkoda, że nie przepowiada przyszłości i dzięki niej nie możemy się teleportować;)

Ciekawe czy Jessica wierzy w to ci pisze, czy tylko liczy na to, że jej fani zakupią te butelki? Ich cena to średnio 200 zł. Tylko czy za butelkę z kawałkiem szkła, który oprócz tego, że nic nie robi tylko tam jest, warto?

Co myślicie?

Galeria www.instagram.com/jemercedGaleria www.instagram.com/jemerced
Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (1)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie