Podobne artykuły

MAMA HAILEY BIEBER TASZCZY ZA NIĄ TORBY Z ZAKUPAMI!

2019.01.19 08:02 | © Stars.pl

W ostatnim czasie paparazzi przyłapali Hailey Bieber i jej mamę, kiedy wychodziły ze sklepu. Co ciekawe, modelka nie miała w rękach żadnych toreb, bo wszystko niosła idąca za nią mama! Czy to kolejny dowód na to, że Hailey i Justin spodziewają się dziecka?

Galeria

W ostatnich tygodniach, praktycznie wszystkie media są zasypywane doniesieniami o domniemanej ciąży Hailey Bieber. Czy żona Justina faktycznie spodziewa się dziecka muzyka? W ostatnim czasie zakochani kilka razy odwiedzili gabinet lekarza, a mama Justina Biebera dziękowała synowej za cudowny "prezent"! Najnowsze informacje wskazują na to, że Hailey Bieber rzeczywiście może być w ciąży!

Czytaj też: HAILEY BIEBER OLEWA HEJTERÓW

Galeria

Nie ma chyba innego wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Fotoreporterzy przyłapali Hailey Bieber i jej mamę Kennyę Baldwin, kiedy wychodziły ze sklepu. Modelka trzymała w ręce wyłącznie swoją torebkę, kiedy jej mama dźwigała całkiem spore zakupy zupełnie sama!

Galeria

Czy to możliwe, żeby Hailey po prostu nie pomyślała, że powinna pomóc mamie z noszeniem zakupów? A może faktycznie ma powód, przez który nie może dźwigać? Jeżeli Hailey Bieber faktycznie nosi dziecko muzyka, to wyjaśnia to, dlaczego sama nie niosła żadnej torby z zakupami!

Czytaj też: JUSTIN I HAILEY BIEBER ŚPIEWAJĄ NA INSTAGRAMIE

Galeria

Zobaczcie Hailey po zakupach z mamą. Myślicie, że modelka faktycznie spodziewa się dziecka, czy po prostu nie pomyślała żeby pomóc mamie?

Galeria
Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie