Podobne artykuły

KYLIE JENNER JEST W CIĄŻY?!

2019.01.19 12:50 | © Stars.pl

Kylie Jenner otwarcie przyznaje, że posiadanie kolejnego dziecka jest jednym z jej największych marzeń. Według doniesień informatorów, celebrytka i jej partner Travis Scott, bardzo intensywnie pracują obecnie nad poczęciem kolejnego maleństwa! Jesteście ciekawi, czy Kylie nosi już w sobie drugie dziecko?!

Galeria fot. Instagram/kyliejenner

Przypominamy, że prawdziwy Baby Boom u Kardashianów miał miejsce już rok temu. Chwilę po tym, jak światło dzienne ujrzała informacja, że surogatka Kim Kardashian jest w ciąży, Khloe Kardashian również ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Później wyszło również na jaw, że praktycznie w tym samym czasie w ciąży była także Kylie Jenner! Celebrytka jednak do samego końca ukrywała ten stan. Teraz, kiedy Kim czeka na przyjście na świat swojego czwartego dziecka, jej siostry również marzą o powiększeniu swoich rodzin!

Czytaj też: KYLIE JENNER I JORDYN WOODS SIĘ POGODZĄ?

Galeria fot. Instagram/kyliejenner

Nie od dziś wiadomo, że siostry są przekonane, że kuzynostwo w tym samym wieku będzie miało zdecydowanie bardziej szczęśliwe dzieciństwo, a one same będą miały możliwość wspierania się w wychowaniu. O ile ciąża Khloe może być dość kontrowersyjna, ze względu na sytuację z jej niewiernym partnerem, to na kolejne dziecko Kylie i Travisa czeka praktycznie cały świat!

Galeria fot. Instagram/kyliejenner

Czy to możliwe, że Kylie Jenner zaszła już w kolejną ciąże? Znajomi z bliskiego otoczenia celebrytki są przekonani, że ogłoszenie błogosławionego stanu to tylko kwestia czasu!

Czytaj też: RIHANNA JEST W CIĄŻY?!

Galeria fot. Instagram/kyliejenner

Travis układa swój grafik pracy tak, by mógł spędzać z Kylie i Stormi tak wiele czasu, jak to tylko możliwe. - możemy przeczytać

Ciąża Kylie z pewnością przyćmiłaby nawet oczekiwanie na kolejne dziecko Kim Kardashian! Przypominamy, że Travis Scott jakiś czas temu wyznał w rozmowie z Rolling Stones, że... potrzebuje syna!

Czytaj też: KYLIE JENNER W DRUGIEJ CIĄŻY?!

Myślicie, że przyjdzie na świat jeszcze w tym roku?

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie