Podobne artykuły

ARIANA GRANDE OSKARŻONA O PLAGIAT!

2019.01.19 14:37 | © Stars.pl

Niedawno w sieci pojawił się najnowszy kawałek Ariany Grande - 7 Rings. Po zaledwie kilku dniach od jego premiery, wokalistkę oskarżono o... plagiat! Raperka znana pod pseudonimem Princess Nokia jest przekonana, że Ariana po prostu ukradła jej kawałek!

Wielbiciele Grande już od dłuższego czasu z niecierpliwością czekali na premierę jej najnowszej piosenki - 7 Rings. Przypominamy, że jest to już drugi singiel, po tytułowym Thank You, Next, który promuje najnowszą płytę wokalistki. Teledysk do 7 Rings bardzo szybko stał się w sieci prawdziwym hitem! Na samym YouTube, wyświetlono go już ponad 25 milionów razy!

Singiel 7 Rings zdążył już dotrzeć również do Princess Nokii. Amerykańska raperka, która posiada portorykańskie korzenie praktycznie od razu po jego usłyszeniu doszła do wniosku, że kawałek do złudzenia przypomina jej własny utwór! Jednak czy to faktycznie możliwe, żeby najnowszy singiel Ariany w rzeczywistości był plagiatem?

Raperka zamieściła na swoim Instagramowym profilu filmik, na którym najpierw słucha fragmentu singla Ariany, w którym gwiazda rapuje, a następnie włącza swój utwór Mine, który pochodzi z jej mixtape'a nazwanego 1992.

Princess Nokia jest przekonana, że hip-hopowe fragmenty nowego kawałka Ariany są praktycznie identyczne jak refren, z jej utworu Mine. Ciężko nie zauważyć podobieństwa, kiedy nawet część tekstu jest identyczna!

Myślicie, że Ariana faktycznie splagiatowała kawałek amerykańskiej raperki? Czy może według Was utwory są zupełnie inne?

Galeria fot. Instagram/arianagrandeGaleria fot. Instagram/arianagrandeGaleria fot. Instagram/princessnokiaGaleria fot. Instagram/princessnokia
Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie