Podobne artykuły

KSIĄŻĘ FILIP MÓGŁ UNIKNĄĆ WYPADKU!

2019.01.19 16:11 | © Plotek.pl

Książę Karol podobno już w 2004 roku zdawał sobie sprawę tego, że jego ojciec nie powinien już siadać za kierownicą samochodu. Pomimo tego, nie dał rady przekonać księcia Filipa żeby zaczął korzystać z usług szofera...

Galeria

97-letni książę Filip praktycznie otarł się o śmierć! Kiedy zaledwie kilka dni temu prowadził samochód, doszło do wypadku, w którym obrażeń doznały dwie kobiety. Obecnie wyszło na jaw, że książę Karol już 15 lat temu był przekonany, że jego ojciec nie powinien prowadzić! W dodatku powiedział o tym publicznie, w czasie rozmowy z Ivorem Thomasem, który był kiedyś kapralem w Royal Engineers.

Czytaj też: Książe Filip nie przeprosił

Galeria

W 2004 roku syn Thomasa powiedział księciu Karolowi, że jego ojciec, który w tamtym czasie poruszał się na wózku inwalidzkim, nieustannie nalega na samodzielne prowadzenie samochodu.

Galeria

Podobnie jak mój ojciec, zawsze się o niego martwię - możemy przeczytać na portalu Express.co.uk

Czytaj też: JUSTIN BIEBER BYŁ W NIEBEZPIECZEŃSTWIE!

Galeria

Książę Karol doskonale zdawał sobie sprawę z tego, że zarówno wiek jak i stan zdrowia księcia Filipa, nie pozwalają mu już na bezpieczne prowadzenie samochodu. Niestety nie zareagował na czas i nie udało mu się przekonać ojca, żeby więcej nie siadał za kierownicą.

Przypominamy, że w 2017 roku, książę Karol całkowicie zrezygnował z pełnienia funkcji reprezentacyjnych w imieniu brytyjskiej rodziny królewskiej i jednocześnie zdecydował się na wycofanie z życia publicznego.

Czytaj też: Rozenek zdradza, co by było gdyby jej syn okazał się gejem.

Brytyjskie media donoszą jednak, że książę Filip na szczęście nie odniósł żadnych poważnych obrażeń w wypadku:

Książę Edynburga miał wypadek samochodowy na drodze z udziałem innego samochodu tego popołudnia. Książę nie został ranny. Wypadek miał miejsce w pobliżu posiadłości Sandringham. Na miejscu obecna jest lokalna policja

Czytaj też: Facet Edyty Górniak broni Bieniuka.

Myślicie, że tym razem 97-latek wyciągnie wnioski i następnym razem skorzysta z usług szofera?

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie