Podobne artykuły

Atak na Radwańską!

2019.01.19 17:50 | © Stars.pl

Urszula Radwańska to Polska tenisistka i młodsza siostra Agnieszki Radwańskiej. Karierę sportową zakończyła w listopadzie zeszłego roku.

Wczoraj Radwańśka wygrała mecz z Włoszką Vereną Meliss 6:2, 6:2 i awansowała do ćwierćfinału turnieju rozgrywanego w miejscowości Petit-Bourg na Gwadelupie.

Tenisistka zamieściła zdjęcie wiadomości jaką otrzymała od niezadowolonego fana jej rywalki i napisała: Wczoraj po meczu dostałam wiadomość, którą widać na zdjęciu obok-pełną nienawiści i obrażającą mnie. Jak widać nie tylko w Polsce hejt jest ogromnym problem. Nie rozumiem jak człowiek może napisać takie rzeczy do drugiego człowieka? Jak można życzyć drugiej osobie, żeby ktoś jej połamał nogi?

Urszula dodaje, że otrzymuje dużo takich wiadomości: My sportowcy dostajemy takich wiadomości mnóstwo, czasem mam wrażenie że ludzie uważają, że jesteśmy maszynami stworzonymi do rywalizacji. A my jesteśmy zwykłymi ludźmi, którzy również mają uczucia i tak samo bolą nas zawistne komentarze w naszą stronę. Dlatego mówię głośno #stophejt !

Wiadomość jaką otrzymała Urszula, brzmi: Ty głupia dziw*o. Mam nadzieje, że ktoś połamie Ci nogi...

Napisał niezadowolony fan rywalki Urszuli, ponieważ przegrał pieniądze w zakładzie bukmacherskim, obstawiając wygraną Włoszki.

Krakowiankę do zamieszczenia screena wiadomości zapewne skłonił fakt, że w ostatnich dniach ludzie starajają się walczyć z nienawiścią, po tragicznych wydarzeniach jakie miały miejsce w Gdańsku podczas 27 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy,. Na scenę wtargnął szaleniec Stefan W. i dźgnął Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza kilkukrotnie w brzuch. Adamowicz zmarł następnego dnia w wyniku odniesionych obrażeń, mimo walki lekarzy o jego życie. Od tego czasu Polacy postanowili powiedzieć: stop nienawiści. Gwiazdy chętnie włączyły się do akcji.

Galeria www.instagram.com/ularadwanska_officialGaleria www.instagram.com/ularadwanska_officialGaleria www.instagram.com/ularadwanska_officialGaleria www.instagram.com/ularadwanska_official
Polecane artykuły

Komentarze (1)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie