Podobne artykuły

Atak na Radwańską!

2019.01.19 17:50 | © Stars.pl

Urszula Radwańska to Polska tenisistka i młodsza siostra Agnieszki Radwańskiej. Karierę sportową zakończyła w listopadzie zeszłego roku.

Galeria www.instagram.com/ularadwanska_official

Wczoraj Radwańśka wygrała mecz z Włoszką Vereną Meliss 6:2, 6:2 i awansowała do ćwierćfinału turnieju rozgrywanego w miejscowości Petit-Bourg na Gwadelupie.

Czytaj też: JENNIFER LAWRENCE I ADELE W KLUBIE DLA GEJÓW

Galeria www.instagram.com/ularadwanska_official

Tenisistka zamieściła zdjęcie wiadomości jaką otrzymała od niezadowolonego fana jej rywalki i napisała: Wczoraj po meczu dostałam wiadomość, którą widać na zdjęciu obok-pełną nienawiści i obrażającą mnie. Jak widać nie tylko w Polsce hejt jest ogromnym problem. Nie rozumiem jak człowiek może napisać takie rzeczy do drugiego człowieka? Jak można życzyć drugiej osobie, żeby ktoś jej połamał nogi?

Galeria www.instagram.com/ularadwanska_official

Urszula dodaje, że otrzymuje dużo takich wiadomości: My sportowcy dostajemy takich wiadomości mnóstwo, czasem mam wrażenie że ludzie uważają, że jesteśmy maszynami stworzonymi do rywalizacji. A my jesteśmy zwykłymi ludźmi, którzy również mają uczucia i tak samo bolą nas zawistne komentarze w naszą stronę. Dlatego mówię głośno #stophejt !

Czytaj też: WOJCIECHOWSKA OSTRO O KOLEŻANKACH Z SHOW BIZNESU!

Galeria www.instagram.com/ularadwanska_official

Wiadomość jaką otrzymała Urszula, brzmi: Ty głupia dziw*o. Mam nadzieje, że ktoś połamie Ci nogi...

Napisał niezadowolony fan rywalki Urszuli, ponieważ przegrał pieniądze w zakładzie bukmacherskim, obstawiając wygraną Włoszki.

Czytaj też: CARDI B I OFFSET NA WSPÓLNYCH WAKACJACH

Krakowiankę do zamieszczenia screena wiadomości zapewne skłonił fakt, że w ostatnich dniach ludzie starajają się walczyć z nienawiścią, po tragicznych wydarzeniach jakie miały miejsce w Gdańsku podczas 27 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy,. Na scenę wtargnął szaleniec Stefan W. i dźgnął Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza kilkukrotnie w brzuch. Adamowicz zmarł następnego dnia w wyniku odniesionych obrażeń, mimo walki lekarzy o jego życie. Od tego czasu Polacy postanowili powiedzieć: stop nienawiści. Gwiazdy chętnie włączyły się do akcji.

Komentarze (1)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie