Podobne artykuły

Jessica Simpson nie wygląda korzystnie

2019.01.19 19:00 | © Stars.pl

Jessica Simpson jest w trzeciej ciąży i urodzi lada dzień. Niestety nie można powiedzieć, że piosenkarce ciąża służy. Jak widać na załączonych zdjęciach, Jessica bardzo przytyła i nie wygląda korzystnie.

Galeria jessica simpson/© Forum/ BACKGRID

Dwa lata temu media obiegła informacją, że Simpson specjalnie chce przytyć! Stała wówczas na czele jednej z firm odzieżowych i swym wyglądem chciała przekonać klientów, że ciuchy nie tylko na rozmiarze S wyglądają korzystnie. Następnie w planach miała restrykcyjną dietę i ćwiczenia.

Czytaj też: Dominika Tajner żartuje z rozwodu.

Galeria jessica simpson/© Forum/ BACKGRID

Teraz z pewnością Simpson mogłaby wziąć udział w kampanii reklamowej ciuchów plus size;) Sipson słynie z dziwnym zachowań, które stawiają jej myślenie i inteligencje pod znakiem zapytania. Kiedyś zastanawiała się czym jest tuńczyk. Myślała, że kurczakiem....

Galeria jessica simpson/© Forum/ BACKGRID

Podczas z jednej podróży samolotem gwiazda udała się do toalety, w której spędziła pół godziny. Nie pospieszały jej krzyki innych pasażerów, bo.... Jessica poprawiała sobie fryzurę i makijaż. Musiała przecież być piękną, ponieważ na lotnisku mieli ją przywitać paparrazi ;)

Czytaj też: Ewa Farna w zaawansowanej ciąży na koncercie!

Galeria jessica simpson/© Forum/ BACKGRID

nnym razem na jessice wylała się fala negatywnych komentarzy. Piosenkarka pod zdjęciem córki, która trzymała w ręce mleczny napój zacytowała kawałek piosenki Kelis z 2003 roku.: My milkshake brings all the boys to the yard and they're like it's better than yours...

Galeria jessica simpson/© Forum/ BACKGRID

Co nie pasuje do małych dziewczynek;) Jeden z fanów zauważył, że Jessice trzeba wytłumaczyć o czym jest ta piosenka;)

Czytaj też: MICHAŁ WIŚNIEWSKI W... LOMBARDZIE

Galeria

Co myślicie o Jessice?

Galeria
Polecane artykuły

Komentarze (1)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie