Podobne artykuły

Kazadi pokazuje ciało!

2019.01.19 20:15 | © Stars.pl

13 stycznia podczas 27 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gdańsku, podczas „Światełka do nieba”, zaraz po przemówieniu Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, na scenę wtargnął Stefan W. i zaatakował Adamowicza raniąc go kilkukrotnie nożem w brzuch.

Galeria www.instagra.com/kazadi_official

Służby medyczne jeszcze na scenie reanimowały Prezydenta i właśnie ta udana akcja przyniosła nadzieję, że będzie dobrze. Prezydent został przewieziony do szpitala, gdzie poddano go kilkugodzinnej operacji. Pacjent przeżył. Niestety w poniedziałek, 14 stycznia, Prezydent gdańska Paweł Adamowicz zmarł w wyniku odniesionych obrażeń.

Czytaj też: Demi Lovato pokazuje wulgarne gesty w stronę fotoreporterów.

Galeria www.instagra.com/kazadi_official

W czwartek o godzinie 17 w Europejskim Centrum Solidarności, została wystawiona trumna z ciałem prezydenta, aby ludzie mogli oddać mu hołd. Wczoraj tuz po godzinie 17 z ECS, wyruszył pochód odprowadzający trumnę z Prezydentem gdańska do Bazyliki Mariackiej. Dzisiaj o godzinie 12 odbył się jego pogrzeb.

Od wczoraj od godziny 17 trwa, do dzisiaj do godziny 19 trwa żałoba narodowa ogłoszona przez Prezydenta Polski Andrzeja Dudę.

Czytaj też: Julia Kupiec pokazuje ciało

Po tragicznych wydarzeniach w Gdańsku Doda zainicjowała koncert „artyści przeciw nienawiści”. Do wspólnego projektu zgłosiło się ok 100 artystów w tym Patrycja Kazadi.

Gwiazda na swoim instagramie kilka dni temu opublikowała film, na którym spiewa piosenke Phila Collinsa - "Against all odds", z podpisem „stopnienawiści”.

Czytaj też: Ewa Niespodziana z synkiem

Wczoraj natomiast na jej Instagramie pojawił się filmik pokazujący Patrycję w samej kurteczke. Widzimy na nim brzuch oraz kawałek piersi Gwiazdy, a ta zmysłowo porusza się do obiektywu.

Patrycja zapomniała chyba o żałobie narodowej i że nie jest to najlepszy moment na lansowanie się w ten sposób.

Czytaj też: 31 URODZINY PATRICII KAZADI

Filmik z instagrama Kazadi już zniknął, ale możecie go zobaczyć poniżej.

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie