Podobne artykuły

Owsiak prezesem WOŚP!

2019.01.19 19:09 | © Stars.pl

13 stycznia podczas 27 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gdańsku, podczas „Światełka do nieba”, zaraz po przemówieniu Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, na scenę wtargnął Stefan W. i zaatakował Adamowicza raniąc go kilkukrotnie nożem w brzuch. Służby medyczne jeszcze na scenie reanimowały Prezydenta i właśnie ta udana akcja przyniosła nadzieję, że będzie dobrze.

Galeria Facebook Jurek Owsiak

Prezydent został przewieziony do szpitala, gdzie poddano go kilkugodzinnej operacji. Pacjent przeżył. Niestety w poniedziałek, 14 stycznia, Prezydent gdańska Paweł Adamowicz zmarł w wyniku odniesionych obrażeń.

Czytaj też: ZAYN MALIK PRZERYWA KARIERĘ?!

Galeria Facebook Jurek Owsiak

W czwartek o godzinie 17 w Europejskim Centrum Solidarności, została wystawiona trumna z ciałem prezydenta, aby ludzie mogli oddać mu hołd. Wczoraj tuz po godzinie 17 z ECS, wyruszył pochód odprowadzający trumnę z Prezydentem gdańska do Bazyliki Mariackiej. Dzisiaj o godzinie 12 odbył się jego pogrzeb.

Galeria Facebook Jurek Owsiak

Po tych tragicznych wydarzenia Jurek Owsiak zrezygnował z funkcji Prezesa Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Owsiak czuł się odpowiedzialny za ta tragedię.

Czytaj też: KATE BECKINSALE WRACA NA INSTAGRAM

Galeria Facebook Jurek Owsiak

Polacy w mediach społecznościowych apelowali do Jurka Owsiaka: Dyrygencie! Nie opuszczaj swojej Orkiestry!

Instagram oraz facebook zalały posty z #muremzaowieskiem.

Czytaj też: SEKSBOMBA WRACA DO GRY!

Dzisiaj po pogrzebie Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, Jurek na swoim facebooku zamieścił filmik, w którym zwraca się do Pawła Adamowicza: Przywiozłem Twoje rozliczenie, to jest Twoje rozliczenie za 27 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, 5613,11 zl. Ogromna kwota Paweł.... Zostawie ją Twoim ludziom, abyś tą teczkę znalazł na swoim biurku...

Jurek Owsiak w poruszającym filmie, mówi do Pawła Adamowicza:  Jedno serce zgasło, ale z drugiej strony miliony serc się otworzyły

Czytaj też: MELANIA TRUMP WRACA NA SALONY!

I co najważniejsze Owsiak podjął decyzję co do kierowania WOŚP: Bierzemy się za robotę, wracam do roboty. Będę grał z Orkiestrą, będę prezesem fundacji 

Jurek Owsiak przez ostatnie dni przekonał się, jak ważnym „elementem” Orkiestry jest on sam, że bez niego to nie byłaby ta sama Orkiestra. Polacy stanęli murem za Owsiakiem wspierając go w tym trudnym czasie.

Czytaj też: Szef Ochrony imprezy WOŚP zatrzymany!

Jurek Owsiak potrzebował czasu, ale ostatecznie zdecydował, że będzie Prezesem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Cieszycie się?:)

Czytaj też: Jurek Owsiak przegrał w sądzie z Krystyną Pawłowicz!

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie