Podobne artykuły

JENNIFER ANISTON I BRAD PITT WRÓCILI DO SIEBIE?!

2019.01.20 10:06 | © Stars.pl

Jennifer Aniston zaprosiła swojego byłego na 50 urodziny! Czy w taki sposób chcieli pokazać fanom, że ostatecznie do siebie wrócili?

Galeria

Historia wyjątkowo romantycznego związku Jennifer Aniston i Brada Pitta, nawet po tylu latach od rozstania, wzbudza wiele kontrowersji. Portale plotkarskie raz na jakiś czas zasypują swoich czytelników nowymi sensacjami na temat rzekomego powrotu do siebie aktorów! Przypominamy, że przez jakiś czas Jennifer i Brad byli uważani za jedno z najbardziej udanych małżeństw w show biznesie!

Czytaj też: JENNIFER ANISTON BYŁA DZIECKIEM NIEKOCHANYM PRZEZ WŁASNĄ MAMĘ?!

Galeria

Niestety romans Brada z Angeliną Jolie bardzo szybko zniszczył ich małżeńską sielankę.

Galeria

Rozwód aktorów był ogromną sensacją dla wielbicieli pary, ale wielu z nich dalej wierzyło, że Brad i Jennifer prędzej czy później do siebie wrócą. Niedługo później okazało się jednak, że Brad zamierza poślubić Angelinę, a Jennifer znalazła pocieszenie w ramionach swojego nowego męża - Justina Theorux. Po latach okazało się jednak, że żaden ze związków nie był w stanie przetrwać próby czasu i obecnie zarówno Brad jak i Jennifer ponownie zostali singlami.

Czytaj też: Brad Pitt na urodzinach u Jennifer Aniston!

Media zza oceanu są jednak przekonane, że głównym powodem rozpadu ich nowych związków było... gorące uczucie, które wciąż płonie w Jennifer i w Bradzie! Dowodem na to, że Aniston wciąż jest zakochana w Bradzie może być fakt, że aktorka zaprosiła go na swoją urodzinową imprezę, która odbędzie się 11 lutego bieżącego roku!

Ciekawe czy Brad ostatecznie przyjmie zaproszenie Jennifer i przyjdzie na urodziny swojej byłej żony!

Czytaj też: JENNIFER ANISTON DORABIAŁA KIEDYŚ JAKO...

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie