Podobne artykuły

URODZINOWE PREZENTY CHICAGO WEST!

2019.01.20 12:04 | © Stars.pl

Przypominamy, że najmłodsza córeczka Kim Kardashian, zaledwie kilka dni temu skończyła roczek! Trzeba przyznać, że została praktycznie zasypana prezentami! Niektóre z nich naprawdę mocno Was zaskoczą!

Galeria

Nie da się ukryć, że akurat w tym przypadku powiedzenie jaka matka taka córka sprawdza się w 100%! Maleńka Chicago bardzo szybko zaczęła brać przykład ze swoich rodziców! Chodzi głównie o zamiłowanie do wyjątkowo drogich prezentów!

Czytaj też: CHICAGO NIE JEST CÓRKĄ KIM?!

Galeria fot. Instagram/kimkardashian

15 stycznia maleńka Chicago obchodziła swoje pierwsze urodziny. Zarówno mama jak i jej siostry, zasypały dziewczynkę wyjątkowymi prezentami! Kourtney kupiła Chicago... neonowego mini Mercedesa! Obecnie mama i córka posiadają identyczne samochody!

Galeria fot. Instagram/kimkardashian

Nie jest to jednak jedyna rzecz, która łączy Chicago i Kim. Kardashianka pokazała niedawno garderobę córeczki i można zobaczyć w niej... kolekcję 12 par Yeezy, marki Kanye Westa! Sneakersy leżą w niej wyjątkowo starannie poukładane kolorami i trzeba przyznać, że robią wrażenie! Cena kolekcji maleńkiej Chicago, może sięgać aż 6 tysięcy dolarów!

Czytaj też: CHICAGO WEST SKOŃCZYŁA ROCZEK!

Kolejny prezent, Chicago dostała od Kris Jenner. Nie da się ukryć, że uwielbia ona rozpieszczać wszystkie swoje wnuki! Na urodziny podarowała Chicago... pozytywkę Louis Vuitton! Drobiazg jest warty ponad... 300 dolarów!

Lista prezentów maleńkiej Chicago West, zdążyła już pewnie zszokować niejednego dorosłego. Kardashianka nie pokazała jednak jeszcze prezentów, które jej córeczka dostała podczas urodzinowej imprezy! Jesteście ciekawi co sprezentowali jej goście?

Czytaj też: EMILIA CLARKE ZABIERZE FANA NA UROCZYSTĄ PREMIERĘ GRY O TRON 8!

 
Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie