Podobne artykuły

KOLOROWA CHYLIŃSKA PROMUJE NOWĄ PŁYTĘ

2018.10.28 17:52 | © Stars.pl

Agnieszka Chylińska zaczynała karierę jako zbuntowana nastolatka, która uwielbiała mocne brzmienia. Po wielu latach występowania na scenie, wizerunek artystki stopniowo zmieniał się na coraz bardziej dojrzały. W pewnym momencie miała również chwilową przygodę z muzyką pop, jednak sama szybko zorientowała się, że nie są to jej klimaty.

Niedawno artystka wydała najnowszą płytę - Pink Punk. Chylińska przyznaje, że jest to jeden z najbardziej osobistych krążków, jakie wypuściła, dlatego postanowiła zająć się promocją lepiej niż kiedykolwiek. Niedawno mogliśmy zobaczyć ją na ściance w sklepie Empik, na której artystka pozowała z najnowszą płytą w ręce.

Piosenkarka od lat znana jest z kontrowersyjnych fryzur i stylizacji. Podczas promocji płyty mogliśmy zobaczyć ją z... niebieskim irokezem, który doskonale podkreśla jej tatuaże znajdujące się nad uszami. Chylińska wystąpiła w czarnym t-shircie z napisem "MAM ZŁY DZIEŃ" i różowych butach.

Na polskiej scenie muzycznej z pewnością nie ma drugiej tak barwnej i wzbudzającej tyle zamieszania gwiazdy jak Agnieszka. Kilka lat temu piosenkarka zaskoczyła wszystkich fanów, farbując włosy na blond i zmieniając całkowicie styl na zdecydowanie bardziej kobiecy. Ostatnio najwidoczniej Agnieszka zatęskniła za krzykliwymi kolorami i wyróżnianiem się na tle innych, ponieważ stopniowo zaczęła wracać do dawnego stylu.

W którym wydaniu gwiazda podoba Wam się bardziej?

Galeria fot. East NewsGaleria fot. East NewsGaleria fot. East NewsGaleria fot. East News
Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie