Podobne artykuły

Mocne słowa Durczoka!

2019.01.20 13:17 | © Stars.pl

Kamil Durczok były dziennikarzarz TVN opublikował film „Do żadnego pojednania nie dojdzie. Ten bandytyzm trzeba wypalić”, na którym sam wypowiada się o smierci Pawła Adamowicza i o tym, że nic nas to nie nauczy.

Galeria Screen You Tube

Durczok ostro ale realnie mówi: Tylko skrajnie naiwny dzieciak może uwierzyć, że zadźganie nożem Pawla Aadamowicza okaże się wstrząsem dla wszystkich polskich sumień i począkiem narodowego pojednania. Trzeba być albo ślepem albo cierpieć na amnezję.

Czytaj też: BLAC CHYNA MA OGROMNE DŁUGI

Durczok przypomina tutaj o bratających się kibolach Wisły I Krakowi, którzy niedługo potem maczetami odrąbywali sobie ręce i nogi.

Dziennikarz uważa, że tylko rozprawienie się z bandytami i zwyrodnialcami może przynieść jakiś efekt. Nie wierzy, że pod wpływem tragicznych wydarzeń tacy ludzie się zmienią: ...że ta banda (Przyp. Red. zwyrodnialców) nagle pod wpływem łez i rozpaczy każdego normalnego, wrażliwego człowieka, oplakującego Adamowicza zmieni zdanie i rozpocznie politykę miłości. Myślę, że jedynym spodoben na internetowych politycznych, jakichkkolwiek bandytów jest bezwzględna rozprawa z ka zdym kto sieje groźbę, kto sieje zło, kto sieje nienawiść. To bandyci którzy już dawno powinni siedzieć w więzieniu

Czytaj też: SCOTT DISICK OŚWIADCZY SIĘ SOFII RICHIE?

Durczok pyta ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobrę, czy zrobił coś w sprawie wypowiedzi posłanki PIS, Krystyny Pawłowicz zaraz po ataku na Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.

Przypominamy, Krystyna Pawłowicz opublikowała na tweeterze następujący komentarz: Owsiak wzbudza w ludziach wielkie negatywne emocje z powodu skrajnie kontrowersyjnej postawy,szerzenia nienawiści i hejtu,poniżania innych jak też z powodu finansowania z puszek działalności 'pozamedycznej', a przy tym swej arogancji, że powinien odejść. Od dawna kompromituje sobą samą ideę,jest zakłamany lżąc Kościół i jednocześnie śląc dzieci pod kościoły po datki.Owsiak musi odejść,bo skłócanie przez niego ludzi,szczucie na innych źle się skończy. Owsiak MUSI odejść. Dla dobra sprawy i bezpieczeń. innych

Czytaj też: NICK JONAS NIE CHCE DZIECI?

W związku z tym, Durczok pyta: Panie Ziobro, chciałem zapytać czy pan rozmaiwalł z posłanką Pawłowicz(...). Czy Pan ją poinformował, że wpisy które ona zamieszcza, to są wpisy niegodne nie tylko posła na sejm Rzeczypospolitej, ale również kwalifikują (...) pod odpowiednie przepisy kodeksu karnego. Czy Pan miał okazję przekazać że tweeterowa przyjaźń tej Pani z nijakim Wielguckim znanym jako „Matka Kurka”, właściwie powinienem powiedzieć kanalią, tylko że od razu zostane oskarżony o mowę nienawisci, to jest paradoks. On pierwszy będzie się darł o mowie nienawiści, więc nazwę go po prostu zwykłym polskim chamem. Że to coś, co nie przystoi posłance na sejm, może być traktowane jako działanie wspólne i w porozumieniu.

Dziennikarz dodaje: Nie zrobił Pan tego Panie ministrze. A jeśli Pan zrobił, to posłanka Pawłowicz ma Pana w głębokim poważaniu, co ministra sprawiedliwości powinno raczej zaboleć i zmartwić. Gdzie są te wysokie kary? To jest pańskie ulubione hasło, wobec bandziorów wieszających na szubienicach portrety posłów, bo od tego się zaczyna.

Czytaj też: MICHAŁ WIŚNIEWSKI W... LOMBARDZIE

Następnie Durczok pyta ministra Brudzyńskiego, czy zrobił coś w sprawie bandytów, którzy w internecie czują się bezkarni. Podaje tutaj przykłady wypowiedzi tych osób: Stanisław Szaranowicz który pisze tak: chociaż nie pochwalam zbrodni i przemocy to wcale nie znaczy, że szkoda mi tego antypolskiego śmiecia jakim był Adamowicz. Napastnika należy ukarać a śmiecia nie należy żałować. Wiktor Żyto, kolejny jegomość: jednej ku*wy mniej co polaków okradala. Amber Gold i inne afery w Gdańsku.

Durczok pyta wprost: Gdzie są reakcje na tych ludzi? Czy wszyscy oni zostali już przesłuchani? Czy potwierdzono, że to oni dokonywali tych bandyckich i chamskich wpisów, bo bardzo bym chciał usłyszeć jasną odpowiedź. Czy pańscy ludzie weszli do meiszkań tych szubrawców równie szybko jak wchodzili do mieszkań obywateli RP i kodowców wykrzykujących, że Kaczyński to dyktator i musi odejść? Tam poszło gładko, a tu chciałbym wiedzieć co poszło nie tak.

Czytaj też: SHAWN MENDES NIE MYJE TWARZY

Następnie Durczok,zwraca się do Kaczyńskiego: Czy dalej będzie podpalał kraj w imię osobistej zemsty, ale kiedy zobaczyłem, że nie było go na sali kiedy Sejm Rzeczypospolitej oddawał hołd minutą ciszy Pawłowi Adamowiczowi, to mi się odechciało, bo właściwie co tu gadać.

Durczok nie pominął także TVP , wypominając materiały nadawane po ataku na Adamowicza i mówi: Całą te machine nienawiści uruchomiła kurwizja, stacja telewizyjna na usługach pisu nazywana kiedyś TVP, 100 materiałów o Adamowiczu, jazda po jego rodzinie, oskarżanie o każde świństwo, pokazywanie jak dranie z młodzieżzy wszechpolskiej wystawiają polityczny akt zgonu.

Czytaj też: KATE MIDDLETON "ZMUSIŁA WILLIAMA DO ZDRADY SWOIM ZACHOWANIEM!"

Kamil Durczok podsumowuje także działalność Prezesa zarządu TVP: Jacek Kurski na długie lata będzie symbolem plugarstwa a nie dziennikarstwa.

Na koniec Durczok wyciąga wnioski i ostrzega, że kolejny atak to kwestia czasu, a do żadnego pojednania nie dojdzie: Jeśli nikt nie weźmie tej bezkarnej bandy nienawistnych troli za pysk, nie wsadzi po kilku pokazowych procesach, to się bardzo boję, że następny atak jest tylko kwestią czasu. Do żadnego pojednania nie dojdzie bo tu jest czas i miejsce na rozliczenia, a nie na fałszywe gesty.

Czytaj też: JESSICA MERCEDES POKAZAŁA MAJTKI

Zgadzacie się z Durczokiem?

Polecane artykuły

Komentarze (1)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie