Podobne artykuły

SELENA GOMEZ MA NOWEGO CHŁOPAKA?!

2019.01.20 16:45 | © Stars.pl

Od kilku miesięcy w mediach aż huczy od doniesień o relacji Seleny Gomez z Austinem Northem! Obecnie wiadomo, że wokalistka przyjaźni się z aktorem, jednak media zza oceanu coraz częściej piszą, że może łączyć ich coś więcej! Jesteście ciekawi kim właściwie jest Austin North?

Galeria fot. Instagram/austinnorth55

W ostatnim czasie, o Selenie i Austinie piszą praktycznie wszystkie media zza oceanu! Przyjaźnią wokalistki i aspirującego aktora, zainteresowani są przede wszystkim wielbiciele gwiazdy! Fani artystki doszukują się w tej relacji czegoś znacznie więcej niż wyłącznie koleżeńskiej sympatii!

Czytaj też: SELENA GOMEZ W KOŃCU ZAPOMNIAŁA O BIEBERZE?

Galeria fot. Instagram/austinnorth55

Jesteście ciekawi co faktycznie łączy Selenę i Austina? Na ten moment wiemy, że artystka i aktor spędzają ze sobą coraz więcej czasu, odkąd wokalistka opuściła szpital psychiatryczny! Wiele osób było wtedy przekonanych, że spotkania Seleny i Austina wyglądały po prostu jak... randki!

Galeria

W grudniu Hollywood Life pisało, że wokalistka i aktor spędzili wspólnie czas w jednym z ośrodków narciarskich - Big Bear. Znajomi artystki zamieścili w sieci fotki, na których można było oczywiście zobaczyć Selenę z Austinem. W sylwestra, para spotkała się również na nabożeństwie w kościele!

Czytaj też: HAILEY BIEBER CHCE ROZWODU!

Artystkę i aktora łączy również... Disney Channel! Przypominamy, że kariera Seleny zaczęła się właśnie w jednej z produkcji tej stacji - Czarodzieje z Waverly Place. Austina można natomiast zobaczyć w jednym z disneyowskich show - I Didn't Do It.

Podobnie jak Justin Bieber, Austin jest o kilka lat młodszy od wokalistki. 26-letnia Selena jest starsza od aktora o... 4 lata! Od jakiegoś czasu North pracuje przy serialu All Night. Wciela się w nim w rolę Oza. Jego Instagramowy profil obserwuje już 1,2 miliona użytkowników!

Czytaj też: SELENA GOMEZ NAPISAŁA DO JUSTINA BIEBERA!

Przypominamy o jeszcze jednej, niezwykle ważnej zalecie aktora! Jest naprawdę bardzo przystojny! Myślicie, że wokalistkę i aktora faktycznie łączy coś więcej niż zwykła przyjaźń?

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie