Podobne artykuły

JUSTIN TIMBERLAKE SPEŁNIŁ MARZENIE CHORYCH DZIECI!

2019.01.20 19:04 | © Stars.pl

Justin Timberlake po raz kolejny udowodnił całemu światu, że naprawdę ma klasę! Na specjalne zaproszenie rodziców, odwiedził w szpitalu ich chore dzieci!

Galeria fot. Twitter/sanchezbetsy

Trzeba przyznać, że tym razem muzykowi rzeczywiście udało się wywołać uśmiech na twarzach dzieci! Rodzice maluchów, które przebywają obecnie w HCA Healthcare w San Antonio zdecydowali się na zorganizowanie dla swoich dzieci specjalnej akcji. Zamieścili w sieci fotkę, na której widać specjalne zaproszenie dla... Justina Timberlake'a! Wokalista nie mógł pozostać wobec niego obojętny!

Czytaj też: JUSTIN BIEBER POWRACA!

Galeria fot. Twitter/sanchezbetsy

Nie da się ukryć, że był to wyjątkowo dobry dzień dla dzieci leżących w HCA Healthcare w San Antonio. Odwiedził je sam Justin Timberlake! Muzyk tego dnia zabrał ze sobą całkiem sporą dawkę dobrego humoru i z ogromną przyjemnością dzielił się nim z małymi pacjentami. Dzieci były zachwycone! Praktycznie wszyscy tego dnia tańczyli, niektórzy nawet na łóżkach, w czasie śpiewania kawałka Can't Stop The Feeling!

Galeria fot. Twitter/sanchezbetsy

Muzyk podczas wizyty w szpitalu chętnie przybijał małym pacjentom piątki, rozdawał autografy i oczywiście robił sobie ze wszystkimi urocze fotki. Zdjęcia z tego dnia zamieściła na swoim Twitterze jedna z matek. Podpisała, że Justin Timberlake jest wyjątkowo "skromnym i słodkim człowiekiem".

Czytaj też: JUSTIN TIMBERLAKE NIE MOŻE ŚPIEWAĆ?!

Galeria fot. Twitter/sanchezbetsy

My również jesteśmy tego samego zdania! A Wy co o tym sądzicie?

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie