Podobne artykuły

Nie żyje najsłodszy pies świata!

2019.01.20 18:41 | © Stars.pl

Najsłodszy pies świata, pomeranian o imieniu Boo nie żyje. Jak się okazue maluszek miał problemy z sercem i to było przyczyną jego śmierci. Boo miał swojego insagrama i facebooka. Był niewątpliwie gwiazą internetu, jego profil śledzi prawie 600 tys. followersów, a na facebooku ponad 16 milionów.

Galeria www.instagram.com/buddyboowaggytails

Został okrzyknięty najsłodszym psem świata. Boo to szpic miniaturowy, pomeranian. Wychowywał się z drugim pieskiem, który odszedł w 2017 roku i wtedy właśnie Boo zaczął mieć problemy z sercem. O smierci Boo poinformowali jego właściciele za pomocą facebooka oraz instagrama. Pies urodził się w 2006 roku, a zmarł 19 stycznia 2019. Żył 13 lat.

Czytaj też: JESSICA MERCEDES POKAZAŁA MAJTKI

Galeria www.instagram.com/buddyboowaggytails

Pomeranian to pieski niewielkich rozmiarów z długa i gęstą sierścią. Powstała nawet fryzura „na Boo”, ponieważ piesek miał zazwyczaj krótko przystrzyzona puchatą sierść i wyglądał jak mały pluszowy miś. W tej rasie wystepują różne kolory sierści: czarny, brązowy, biały, rudy, szary cieniowany, kremowy, kremowo-śniady, rudo-śniady, czarny podpalany, łaciaty. Boo był rudy.Utrzymanie długiej sierści jest dość wymagające. Psy trzeba trymować oraz wyczesywać.

Galeria www.instagram.com/buddyboowaggytails

Psy tej rasy są bardzo towarzyskie, przywiązuja się do jednego człowieka. Można z nimi uprawiać różne psie sporty.

Czytaj też: HAILEY BIEBER WYŚMIANA PRZEZ FANÓW

Galeria www.instagram.com/buddyboowaggytails
Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie