Podobne artykuły

Robert Janowski wraca do telewizji

2019.01.20 18:59 | © Stars.pl

Pojawiły się doniesienia, że Robert Janowski wróci do telewizji.

Galeria www.instagram.com/jan.owski

Janowski przez 21 lat prowadził i był gospodarzem programy rozrywkowego „Jaka to melodia”. Po 21 latach prezez TVP, Jacek Kurski chciał zmienić formułę programu, na co prowadzący nie chciał się zgodzić. Uważał, że nowy projekt nie będzie tak dobry i Janowski nie podpisał się po nim.

Czytaj też: ROXI GĄSKA PRZED OPERACJAMI PLASTYCZNYMI

Galeria www.instagram.com/jan.owski

Wówczas wydał oświadczenie na facebooku: Po pierwsze i najważniejsze- bardzo bardzo dziękuję za WSZYSTKIE e-maile, wiadomości, sms-y, zdjęcia, wspomnienia i słowa. Nie jestem w stanie odpisać , odpowiedzieć i porozmawiać z Wami – zabrakło dnia i siły. Ale obiecałem odezwać się tutaj, a, powtórzę to jeszcze raz, słowo moje "droższe pieniędzy". Dziękuję, że byliście ze mną i z programem "Jaka to Melodia?" przez te wszystkie lata. "Stuknęło" nam 21

Galeria www.instagram.com/jan.owski

Dodał: Zgodnie z umową zawartą pomiędzy Media Corporation a TVP1 - oficjalna strona z poprzedniego sezonu pozostało 10 odcinków, które z przyjemnością dla WAS zagramy. Czyli jeszcze widzimy się na chwilę, MOI DRODZY. Dopiero potem się z Wami pożegnam. Póki co, życzę zdrowia, spokoju i słońca. Przyda się nam wszystkim. Do usłyszenia

Czytaj też: Haidar został zgwałcony, oskarża Dodę.

Galeria www.instagram.com/jan.owski

Niestety, gdy program przejął nowego prowadzącego, „Jaka to melodia” straciła na oglądalności.

Portal wirtualnemedia.pl podaje, że trwają rozmowy na temat powrotu Janowskiego do telwizji. Miałby prowadzić również program muzyczny i nie zabraknie w nim jego występów. Nie wiadomo z jaką stacją telewizyjną trwają negocjacje i kiedy zobaczymy Janowskiego na ekranach telewizorów.

Czytaj też: Robert Janowski walczy z chorobą!

Monika Janowska, managerka Roberta, wyjasnia: Dokładny termin zależy od wszystkich zainteresowanych m.in. od producenta show, ale też od stacji telewizyjnej. Jeśli uda się na dniach spiąć wszystko - wystartujemy wiosną. Najpóźniej jednak w jesiennej ramówce.

Ciekawe czy nowy program Roberta Janowskiego zdobędzie taką sama popularność jak „Jaka to melodia”.

Czytaj też: Wielki powrót KRÓLA

Jak myślicie?

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie