Podobne artykuły

W rodzinie królewskiej kolejne „royal baby”

2019.01.20 20:00 | © Stars.pl

Brytyjczycy żyją plotkami i doniesieniemy mediów o królewskiej rodzinie. Z niecierpliwością oczekują na narodziny dziecka Meghan i Harrego. Niedawno było głośno również o zcwartej ciąży księżnej Kate, lecz póki co nie ma na to dowodów.

Galeria +Geoff Robinson Photography/REX/Shutterstock/East News Sunday express

Teraz pod lupę poszła księżniczka Eugenia. To 29 letnia wnuczka królowej Elżbiety II, córka Andrzeja, księcia Yorku i Sarah Ferguson. Jest 9. w kolejce do tronu Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, zaraz po księżniczce Beatrycze.

Czytaj też: „Big Brother”: Kolejne odejście i nominacje!

Galeria +Geoff Robinson Photography/REX/Shutterstock/East News Sunday express

W styczniu 2018 roku biuro księcia Yorku w Pałacu Buckingham ogłosiło zaręczyny Eugenii z Jackiem Brooksbankiem, a 9 miesięcy później odbył się ślub pary.

Galeria PAUL ELLIS/East News Sunday express

Media spekulują o ciąży księżniczki Eugenii, mimo że nie ma oficjalnych doniesień o jej stanie błogosławionym.

Czytaj też: CHICAGO NIE JEST CÓRKĄ KIM?!

Według „Sunday Express” małżonkowie jeszcze w tym roku ogłoszą, że spodziewają się pierwszego dziecka. Cała uwaga Brytyjczyków skierowana jest obecnie na księżniczkę Eugenie. Wszyscy wypatrują jej zaaokrąglonego brzuszka, lub jakiegoś gestu świadczącego o jej ciąży.

A może to specjalnie zabieg medialny, żeby odwrócić uwagę Brytyjczyków od ostatnich doniesień o konflikcie Kate i Meghan, czy rozwodzie Karola i Camilli?

Czytaj też: „Big Brother”: Kolejny sekret wyszedł na jaw.

Jedno jest pewne, ciąża wnuczki Królowej Elzbiety II na pewno ociepliłaby wizerunek rodziny Królewskiej, a nowe „royal baby” odwróciłoby uwagę od Kate i Meghan. Chociaż, jeśli ta druga również jest w ciąży i to czwartej, to we trzy będą na celowniku mediów.

Na zdjęciach, na których jest księzniczka Eugenia z mężem faktycznie można dostrzec jej zaookrąglony brzuszek. No chyba, że księżniczce przybyło pare kilogramów ;)

Czytaj też: JUSTIN BIEBER BYŁ W NIEBEZPIECZEŃSTWIE!

Jak myślicie, księżniczka Eugenia jest w ciąży?

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie