Podobne artykuły

Jarosińska przypomina, że Doda ją pobiła!

2019.01.20 21:00 | © Stars.pl

Kilka lat temu doszło do poważnego konfiltu między Dodą a Moniką Jarosińska. Ta druga poinformowała, że Rabczewska pobiła ją w jednym z warszawskich klubów. Pobicie zgłosiła do prokuratury, ale ta umorzyła sprawę. Teraz gdy nadarzyła się okazja, Pietrasińska na swoim instatstory przypomniała o tym przykrym dla niej zajściu. Pokazała zdjęcie z obdukcji. Jak czytamy Jarosińska doznała wtedy: licznych zadrapań, zasinień, w szczególności zasinienie w okolicy kąta przyśrodkowego oka prawego, zadrapanie w okolicy chrząstki pierscieniowej tchawicy, zadrapania na bocznej powierzchni ramienia prawego, krwiaki podskórne na powierzchni wewnetrznej ramienia prawego.

Galeria

Monika nazwała Dodę hipokrytką, przez ostatnie działania Rabczewskiej przeciw nienawiści.

Czytaj też: Doda złośliwie o Górniak!

Galeria

Podczas 27 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, 13 stycznia, został zamordowany Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz, przez szaleńca, który wtargnał na scenę i dźgnął Adamowicza kilkukrotnie nożem w brzuch. Mimo tego, że akcja reanimacyjna się udała, a Adamowicz przeszedł kilkugodzinna operację, którą przeżył, zmarł nastepnego dnia w wyniku odniesionych obrażeń. Po tych tragicznych wydarzenia Polacy zaczęli mówić „stop nienawiści”.

Galeria

Doda zainicjowała koncert charytatywny- artyści przeciw nienawiści. Zaapelowała na swoim insagramie do kolegów z branży, by przyłączyli się do niej i wspólnie zrobili coś dobrego. Piosenkarka na odzew nie musiala długo czekać. Poinformowała, że ponad 100 artystów wyraziło chęć udziału w przedsięwzięciu, m.in.: Kasia Wilk, Kasia Cerekwicka, Halina Frąckowiak, maryla Rodowicz, Basia Kurdej-szatan, patrycja Kazadi i wielu innych.

Czytaj też: Doda w sexy stylizacji!

Galeria

Agnieszka Chylińska natomiast w ostrych słowach dała do zrozumienia, że udziału w koncercie nie weźmie: ZMIENIANIE ŚWIATA ZACZYNA SIĘ OD SIEBIE. Bez pzremocy. Być dobrym i uczciwym dla siebie i dla innych każdego dnia.

czyżby nie wierzyła w przemianę Dody?

Czytaj też: Ewa Farna rozgryzła paparazzich!

Edyta Górniak, która od dawna żyje w konfilkcie z Dodą, a do której ta wyciagnęła rękę, również odmówiła udziału w przedsięwzięciu o czym poinformowała na sowim instagramie: W odpowiedzi na Wasze zapytania o mój udział w koncercie Doroty - Używanie chwili tak tragicznej dla nagłówków i kreowania siebie na bohatera, zanim jeszcze nawet pochowano Pana Prezydenta Adamowicza, jest wbrew mojej filozofii życiowej i w moim odczuciu na cienkiej granicy przyzwoitości ludzkiej. Teraz wszyscy powinniśmy raczej w zadumie i wewnętrznej ciszy oddać się Modlitwie o siłę i wsparcie dla dwojga osieroconych dzieci i ukochanej żony Świętej Pamięci Pana Prezydenta. Oczywiście każdy z Nas ma prawo przeżywać ten szczególny czas inaczej..

Nikt nie spodziewał się kolejnych głosów krytki w kierunku Dody, ale jak widać Monika Jarosińska nie bez powodu opublikowała obdukcję na instastory i postanowiła zabrac głos. Koncert zainicjowany przez Rabczewską na pewno przejdzie do historii, ale miejmy nadzieję, że Rabczewska faktycznie się zmieni i zrobi sobie rachunek sumienia.

Czytaj też: Doda zapewnia: "Nie wystapimy w "Story of my life"!"

Jak myślicie, Doda odpowie Jarosińskiej?

Polecane artykuły

Komentarze (1)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie