Podobne artykuły

Rozenek zaatakowana przez fana!

2019.01.20 22:59 | © Stars.pl

Małgorzatę Rozenek na instagramie obserwuje prawie 900 tys. followersów. Perfekcyjna Pani domu regularnie wrzuca relacje ze swojego życia, prywatnego czy zawodowego. Uwielbia pokazywać zdjęcia z wakacji, chwalić się swoim perfekcyjnym ciałem, drogimi ciuchami.

Galeria

Każde zdjęcie podpisuje, jakiej marki jest dana rzecz, w jakim sklepie zakupiona. Rozenek jest uwielbiana przez swoich fanów, przede wszystkim za dystans do siebie i poczucie humoru. W ostatnio poularnej akcji #10yearslaterchallenge Małgosia rozbawiła wszystkich do łez zdjęciem jakie wstawiła (znajdziecie je poniżej).

Czytaj też: Małgorzata Rozenek została „mamą”!

Galeria

Nie da się ukryć, że Rozenek uwielbia luksus. Drogie ciuchy, samochód, wakacje, medycyna estetyczna.

Galeria

Zazwyczaj pod zdjęciami dostaje tysiące lików, ale znajdą się tacy którym coś nie będzie pasowało. I tak się też stało tym razem. Perfekcyjna wrzuciła na swojego insta zdjęcie, na którym siedzi w swoim Mercedesie i podpisała: Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku... jaka jest Wasza podróż? Gdzie chcecie dotrzeć? Czy robicie sobie mapę celów?

Czytaj też: SOFIA RICHIE ZNOWU ZAATAKOWANA PRZEZ INTERNAUTÓW

Galeria

Pytanie niby proste i konkretne, a rozmowa potoczyła się w zupełnie innym kierunku. Jeden z internautów zaatakował Rozenek: Nie każdego stać na takie życie jak pani. Dla kobiet mogłaby pani ubrać się w jakąś sieciówke i powiedzieć że też można. By kobiet które nie stać na takie życie jak pani czuły się atrakcyjne. A nie tylko świecenie markami. Słabe.

Galeria

Bardzo szybko Małgorzata zareagowała: Bardzo często wybieram rzeczy z sieciówek. To np. kurtka z H&M

Czytaj też: Ciężarna Kalicka zaatakowana przez fankę!

Galeria www.instagram.com/m_rozenek

Fani stanęli murem za Rozenek: Pani Rozenek po prostu się spełnia dzięki temu, że ciężko pracowała żeby cos osiągnąć i być tu gdzie jest, więc to chyba nie jest złe i zabronione żeby coś mieć. Wystarczy dążyć do celu a na pewno będziesz szczęśliwy!

Galeria www.instagram.com/m_rozenek

A Wy co o tym myślicie?

Czytaj też: CARDI B ZAATAKOWANA PRZEZ SŁAWNĄ AKTORKĘ!

Galeria www.instagram.com/m_rozenek
Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie