Podobne artykuły

Rozenek zaatakowana przez fana!

2019.01.20 22:59 | © Stars.pl

Małgorzatę Rozenek na instagramie obserwuje prawie 900 tys. followersów. Perfekcyjna Pani domu regularnie wrzuca relacje ze swojego życia, prywatnego czy zawodowego. Uwielbia pokazywać zdjęcia z wakacji, chwalić się swoim perfekcyjnym ciałem, drogimi ciuchami.

Każde zdjęcie podpisuje, jakiej marki jest dana rzecz, w jakim sklepie zakupiona. Rozenek jest uwielbiana przez swoich fanów, przede wszystkim za dystans do siebie i poczucie humoru. W ostatnio poularnej akcji #10yearslaterchallenge Małgosia rozbawiła wszystkich do łez zdjęciem jakie wstawiła (znajdziecie je poniżej).

Nie da się ukryć, że Rozenek uwielbia luksus. Drogie ciuchy, samochód, wakacje, medycyna estetyczna.

Zazwyczaj pod zdjęciami dostaje tysiące lików, ale znajdą się tacy którym coś nie będzie pasowało. I tak się też stało tym razem. Perfekcyjna wrzuciła na swojego insta zdjęcie, na którym siedzi w swoim Mercedesie i podpisała: Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku... jaka jest Wasza podróż? Gdzie chcecie dotrzeć? Czy robicie sobie mapę celów?

Pytanie niby proste i konkretne, a rozmowa potoczyła się w zupełnie innym kierunku. Jeden z internautów zaatakował Rozenek: Nie każdego stać na takie życie jak pani. Dla kobiet mogłaby pani ubrać się w jakąś sieciówke i powiedzieć że też można. By kobiet które nie stać na takie życie jak pani czuły się atrakcyjne. A nie tylko świecenie markami. Słabe.

Bardzo szybko Małgorzata zareagowała: Bardzo często wybieram rzeczy z sieciówek. To np. kurtka z H&M

Fani stanęli murem za Rozenek: Pani Rozenek po prostu się spełnia dzięki temu, że ciężko pracowała żeby cos osiągnąć i być tu gdzie jest, więc to chyba nie jest złe i zabronione żeby coś mieć. Wystarczy dążyć do celu a na pewno będziesz szczęśliwy!

A Wy co o tym myślicie?

Galeria Galeria Galeria Galeria Galeria Galeria www.instagram.com/m_rozenekGaleria www.instagram.com/m_rozenekGaleria www.instagram.com/m_rozenekGaleria www.instagram.com/m_rozenekGaleria www.instagram.com/m_rozenekGaleria www.instagram.com/m_rozenekGaleria www.instagram.com/m_rozenekGaleria www.instagram.com/m_rozenek
Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie