Podobne artykuły

Sara Boruc zdradziła płeć dziecka!

2019.01.21 07:00 | © Stars.pl

Sara Boruc-Mannei to 32 letnia żona Artura Boruca. Jest stylistką, blogerką, ale jej pasją jest także śpiewanie. Sara bardzo aktywnie prowadzi konto na Insagramie, ktory już śledzi prawie 400 tys. followersów.

W święta Sara na swoim profilu ogłosiła, że z Arturem spodziewaja się dziecka, wrzucając zdjęcie na którym cała rodzina ubrana w świateczne kombinezony, trzymaja ręce na brzuchu Sary. Pod zdjęciem Sara napisała: Już za 3 i pół miesiąca będzie z nami kolejne Cudo. Dzidzia w drodze.

Pod postem posypały się komentarze z gratulacjami: Cudowne wieści! Gratulacje! Świetnie! Cudownie, gratulacje!

Wczoraj natomiast Boruc zamieściła na swoim profilu zdjęce w czarnej obcisłej sukience, na którym trzyma się za wyraźnie zaokrąglony brzuszek i napisała: Będzie upragniony chłopczyk!!

Para ma już jedno wspólne dziecko, córkę Amelię. Arur ma syna Aleksandra z poprzedniego małżeństwa, a Sara córkę Olivię z poprzedniego związku. Jeden z komentarzy zdenerwował Sarę Boruc: Pani Saro, a co z synem pana Artura? Artur wychowuje nie swoje dziecko (Oliwię) może tak dla Aleksandra znalazłoby się również miejsce?

Oburzona Boruc odpowiedziała: Olivia-to po pierwsze. Nir Twoja sprawa-to po drugie. Jak można mieć taki tupet i brak manier aby innym ludziom sugerowac jak powinno wyglądac ich życie! Dorosnij, przezyj coś-wtedy zrozumiesz, że świat to nie tęcze i jednorożce. Naucz się też pilnować własnego ciekawskiego nosa...

Jak widać Sarze nie spodobał się komentarz internautki, ale jak ktoś relacjonuje swoje życie na instagramie i dzieli się nim z innymi, to jak można mówić o pilnowaniu ciekawskiego nosa? Uważacie, że Sara miała powód aby tak nerwowo zareagować?

Dołączamy się do gratulacji i życzymy szczęśliwego rozwiązania.

Galeria www.instagram.com/mannei_is_her_nameGaleria www.instagram.com/mannei_is_her_nameGaleria www.instagram.com/mannei_is_her_nameGaleria www.instagram.com/mannei_is_her_nameGaleria www.instagram.com/mannei_is_her_nameGaleria www.instagram.com/mannei_is_her_name
Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie