Podobne artykuły

Sara Boruc zdradziła płeć dziecka!

2019.01.21 07:00 | © Stars.pl

Sara Boruc-Mannei to 32 letnia żona Artura Boruca. Jest stylistką, blogerką, ale jej pasją jest także śpiewanie. Sara bardzo aktywnie prowadzi konto na Insagramie, ktory już śledzi prawie 400 tys. followersów.

Galeria www.instagram.com/mannei_is_her_name

W święta Sara na swoim profilu ogłosiła, że z Arturem spodziewaja się dziecka, wrzucając zdjęcie na którym cała rodzina ubrana w świateczne kombinezony, trzymaja ręce na brzuchu Sary. Pod zdjęciem Sara napisała: Już za 3 i pół miesiąca będzie z nami kolejne Cudo. Dzidzia w drodze.

Czytaj też: Izabela Janachowska pokazała brzuszek!

Galeria www.instagram.com/mannei_is_her_name

Pod postem posypały się komentarze z gratulacjami: Cudowne wieści! Gratulacje! Świetnie! Cudownie, gratulacje!

Galeria www.instagram.com/mannei_is_her_name

Wczoraj natomiast Boruc zamieściła na swoim profilu zdjęce w czarnej obcisłej sukience, na którym trzyma się za wyraźnie zaokrąglony brzuszek i napisała: Będzie upragniony chłopczyk!!

Czytaj też: KYLIE JENNER POGODZIŁA SIĘ Z JORDYN WOODS?!

Galeria www.instagram.com/mannei_is_her_name

Para ma już jedno wspólne dziecko, córkę Amelię. Arur ma syna Aleksandra z poprzedniego małżeństwa, a Sara córkę Olivię z poprzedniego związku. Jeden z komentarzy zdenerwował Sarę Boruc: Pani Saro, a co z synem pana Artura? Artur wychowuje nie swoje dziecko (Oliwię) może tak dla Aleksandra znalazłoby się również miejsce?

Galeria www.instagram.com/mannei_is_her_name

Oburzona Boruc odpowiedziała: Olivia-to po pierwsze. Nir Twoja sprawa-to po drugie. Jak można mieć taki tupet i brak manier aby innym ludziom sugerowac jak powinno wyglądac ich życie! Dorosnij, przezyj coś-wtedy zrozumiesz, że świat to nie tęcze i jednorożce. Naucz się też pilnować własnego ciekawskiego nosa...

Czytaj też: Agnieszka Kaczorowska zdradziła płeć dziecka!

Galeria www.instagram.com/mannei_is_her_name

Jak widać Sarze nie spodobał się komentarz internautki, ale jak ktoś relacjonuje swoje życie na instagramie i dzieli się nim z innymi, to jak można mówić o pilnowaniu ciekawskiego nosa? Uważacie, że Sara miała powód aby tak nerwowo zareagować?

Dołączamy się do gratulacji i życzymy szczęśliwego rozwiązania.

Czytaj też: Jennifer Aniston zostanie mamą!

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie