Podobne artykuły

SELENA GOMEZ NA PRZYJĘCIU ZARĘCZYNOWYM!

2019.01.21 08:02 | © Stars.pl

Wszystko wskazuje na to, że Selena Gomez naprawdę wróciła do zdrowia! W sobotę podczas zabawy z przyjaciółmi, wyglądała na naprawdę wyluzowaną i jednocześnie wyjątkowo szczęśliwą! Jedna z przyjaciółek gwiazdy, Courtney Barry, w najbliższym czasie wychodzi za mąż i specjalnie z tej okazji zorganizowała przyjęcie zaręczynowe!

Galeria fot. Instagram/brookeligertwood

Przyjaciółka gwiazdy zaręczyła się niedawno ze swoim partnerem. Jednak zanim Courtney i Sam Lopez zajmą się organizowaniem wesela, wyprawili... przyjęcie zaręczynowe! Na liście gości nie mogło oczywiście zabraknąć Seleny Gomez!

Czytaj też: SELENA GOMEZ WYSTĄPIŁA NA COACHELLI

Galeria fot. Instagram/courtneyjbarry

Artystka zapozowała do kilku grupowych fotek i trzeba przyznać, że prezentowała się wyjątkowo dobrze! Specjalnie na tę okazję wybrała czerwoną sukienkę bez rękawów. Można zauważyć, że czuła się na imprezie wyjątkowo zrelaksowana i przede wszystkim szczęśliwa!

Galeria fot. Instagram/selenagomez

Przypominamy jednak, że nie jest to pierwszy raz, kiedy wokalistka wspiera jedną ze swoich najlepszych przyjaciółek. Artystka pojawiła się również na imprezie urodzinowej swojej BFF, która kończyła wtedy 26 lat. Na Instagramie można zobaczyć relację z imprezy!

Czytaj też: INSTAGRAM CHCE ŻEBY JUSTIN BIEBER I SELENA GOMEZ DO SIEBIE WRÓCILI

Dziewczyny pochwaliły się nawet pasującymi do siebie tatuażami, które zrobiły jakiś czas temu. Trzeba przyznać, że łączy je naprawdę piękna przyjaźń!

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie