Podobne artykuły

SELENA GOMEZ NA PRZYJĘCIU ZARĘCZYNOWYM!

2019.01.21 08:02 | © Stars.pl

Wszystko wskazuje na to, że Selena Gomez naprawdę wróciła do zdrowia! W sobotę podczas zabawy z przyjaciółmi, wyglądała na naprawdę wyluzowaną i jednocześnie wyjątkowo szczęśliwą! Jedna z przyjaciółek gwiazdy, Courtney Barry, w najbliższym czasie wychodzi za mąż i specjalnie z tej okazji zorganizowała przyjęcie zaręczynowe!

Przyjaciółka gwiazdy zaręczyła się niedawno ze swoim partnerem. Jednak zanim Courtney i Sam Lopez zajmą się organizowaniem wesela, wyprawili... przyjęcie zaręczynowe! Na liście gości nie mogło oczywiście zabraknąć Seleny Gomez!

Artystka zapozowała do kilku grupowych fotek i trzeba przyznać, że prezentowała się wyjątkowo dobrze! Specjalnie na tę okazję wybrała czerwoną sukienkę bez rękawów. Można zauważyć, że czuła się na imprezie wyjątkowo zrelaksowana i przede wszystkim szczęśliwa!

Przypominamy jednak, że nie jest to pierwszy raz, kiedy wokalistka wspiera jedną ze swoich najlepszych przyjaciółek. Artystka pojawiła się również na imprezie urodzinowej swojej BFF, która kończyła wtedy 26 lat. Na Instagramie można zobaczyć relację z imprezy!

Dziewczyny pochwaliły się nawet pasującymi do siebie tatuażami, które zrobiły jakiś czas temu. Trzeba przyznać, że łączy je naprawdę piękna przyjaźń!

Galeria fot. Instagram/brookeligertwoodGaleria fot. Instagram/courtneyjbarryGaleria fot. Instagram/selenagomez
Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie