Podobne artykuły

Policja wezwana do domu Blac Chyna!

2019.01.21 09:28 | © Stars.pl

Funkcjonariusze zostali wezwani do do Blac Chyna, bo ta rzekomo była pijana i nie mogła sprawować opieki nad swoją córką Dream Kardashian.

Galeria TMZ.com

Jak podaje TMZ, ich źródło zbliżone do Gwiazdy, tłumaczy, że Blac wdała się wcześniej w bójkę z jednym z członków jednego z zespołów i to prawopodobnie było powodem wezwania policji do domu.

Czytaj też: CHERYL COLE WYPIERA SIĘ BOTOKSU!

Galeria www.insagram.com/blacchyna

Może Chyna była tak agresywna, że ktoś miał wrażenie, że dziewczyna jest pijana i nie jest w stanie zajmować się dzieckiem.

Galeria www.insagram.com/blacchyna

Policjanci, którzy interweniowali u Blac, potwierdzili, że w domu wszystko jest w porządku, Blac nie jest pijana, a Dream Kardashian ma odpowiednią opiekę. W domu obecna była również niania dziewczynki.

Czytaj też: Rozenek do internauty: WYPier*alać

W zeszłym tygodniu Blac Chyba rzuciła rzekomo drinkiem w Alexis Skyy, bo ta spędza czas z Robem Kardashianem, ojcem Dream.

W lipcu 2017 roku Blac Chyna wywalczyła sądowy zakaz zbliżania się do niej Roba Kardashiana. Według niej, Rob przesladował ja w internecie i stosował wobec niej przemoc.

Czytaj też: Gwiazdy w ochronie Życia!

Wówczas Blac Chyna mówiła przed sądem zebranym reporterom: Ten zakaz zbliżania jest po to, by chronić Dream, a ja wracam teraz do opieki nad nią

Jej prawniczka Lisa Bloom mówiła: Jestem zadowolona, mogąc ogłosić, że dziś rano osiągnęliśmy pełne zwycięstwo. Sędzia dał nam wszystko to, czego chcieliśmy, czyli bardzo silne i egzekwowalne wyroki dla Roba Kardashiana: zakaz zbliżania się do niej, zakaz prześladowania w internecie i zakaz publikowania w internecie czegokolwiek o niej, co jest natury prywatnej, zwłaszcza zdjęć i filmów.

Czytaj też: Żałoba u Majdanów.

Mimo tego co mówiła przed sądem, Blac nie odcięła ojca od córki i jak donosi TMZ, Chyna zostawiała córkę pod opieką Roba, ale na miejscu były zawsze opiekunki i nianie.

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie