Podobne artykuły

Książe Filip nie przeprosił

2019.01.21 17:24 | © Stars.pl

Jedna z kobiet, która znajdowała się w samochodzie, uderzonym przez pojazd 97 letniego Księcia Filip postanowiła zabrać głos w sprawie. 46 letnia kobieta, Emma Fairweather, która siedziała na miejscu pasażera ma złamanany nadgarstek, 28 latka która kierowała pojazdem doznała urazów kolana, a jej 9 miesięczne dziecko wyszło cało z wypadku.

Galeria wypadek księcia Filipa (Twitter.com/ITV News)

Podobnie jak 97 letni Książe Filip, który mimo tego, że spowodował wypadek, a jego auto przewróciło się na bok wyszedł z tego zdarzenia bez szwanku.

Czytaj też: KSIĄŻĘ GEORGE OBIEKTEM SKANDALU!

Galeria ALASTAIR GRANT / AP Photo

Fairweather w wywiadze dla „Sunday Mirror” twierdzi, że nie otrzymała przeprosin od Księcia Filipa i jest tym faktem mocno rozczarowana: Mam szczęście, że żyję, a on nawet nie powiedział, że jest mu przykro

Galeria James Whatling / James Whatling/EAST NEWS

Dodała: “Byłoby dla mnie wszystkim gdyby książe Filip przeprosił, ale nie mam pojęcia czy jest mu nawet przykro z tego powodu”

Czytaj też: KSIĄŻĘ FILIP MÓGŁ UNIKNĄĆ WYPADKU!

Fairweather poinformowała o tym, kiedy otrzymała wiadomość od oficera łącznikowego rodziny policyjnej: Wiadomość którą przekazał nie miała nawet sensu. To nie są przeprosiny ani życzenia. Kobieta twierdzi, że niemożliwe jest, aby Księcia Filipa oślepiło słońce, ponieważ tego dnia było pochmurno.

Rzeczniczka Pałacu Buckingham mówi: Wiadomość ze wsparciem została wysłana do kierowcy i pasażera

Czytaj też: ADELE NIE PODPISAŁA INTERCYZY

To był jedyny komentarz Pałacu królewskiego w tej sprawie. Niestety reszta nie została skomentowana.

W sobotę, dwa dni po wypadku Książe Filip był widziany w samochodzie zastępczym bez pasów bezpieczeństwa w pobliżu Sandringham.

Czytaj też: FILIP CHAJZER OGŁOSIŁ, ŻE JEST... GEJEM!

Jak zapewniają władze, Książe Filip otrzymał odpwoiednie wskazówki co do zachowania bezpieczeństwa na drodze. Przeszedł również test i badanie wzroku, które zdał bez problemu.

Myślicie, że Książe Filip powinnien przeprosić poszkodowane?

Czytaj też: KSIĄŻĘ WILLIAM NIE CHCE ZOSTAĆ KRÓLEM!

Polecane artykuły

Komentarze (2)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie