Podobne artykuły

KIM I KANYE ZAMIESZKAJĄ W WILLI WARTEJ 60 MILIONÓW DOLARÓW!

2019.01.21 16:03 | © Stars.pl

Kim i Kanye będą mogli w najbliższym czasie wprowadzić się do swojego władnego domu! Posiadłość muzyka i cleberytki była w renowacji przez ostatnie 4 lata. Para zapłaciła za nią aż 20 milionów dolarów!

W ostatnim czasie, Kardashianka i jej mąż, coraz częściej są przyłapywani we własnej posiadłości. Przypominamy, że małżeństwo kupiło ją ponad 4 lata temu, ale do tej pory nie mogli się do niej wprowadzić!

W ekskluzywnej rezydencji przez cały czas prowadzona była renowacja. Małżonkowie zainwestowali w nią już ponad 20 milionów dolarów! Jednak po zmianach, jakie wprowadziła celebrytka wraz ze swoim mężem, ich willa została wyceniona przez TMZ na... prawie 60 milionów dolarów!

Jesteście ciekawi co właściwie skrywa w sobie wyjątkowa posiadłość Westa i Kardashianki? Zacznijmy od lokalizacji - rezydencja znajduje się w Calabasas, w Kaliforni. Przed małżonkami, właścicielką willi była Lisa Marie Presley, czyli córka Elvisa Presleya. Na powierzchni trzech akrów, w których posiadaniu są obecnie Kim i Kanye, znajdują się winnice oraz kilka basenów.

W samym domu również znajduje się coś, co z pewnością na samą myśl wywołuje uśmiech na twarzy Kanye - studio nagraniowe. Jest też oczywiście coś dla Kardashianki - ogromna sypialnia.

Zazdrościcie?

Galeria fot. Instagram/kimkardashianGaleria fot. Instagram/kimkardashianGaleria fot. Instagram/kimkardashianGaleria fot. Instagram/kimkardashian
Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie