Podobne artykuły

KIM I KANYE ZAMIESZKAJĄ W WILLI WARTEJ 60 MILIONÓW DOLARÓW!

2019.01.21 16:03 | © Stars.pl

Kim i Kanye będą mogli w najbliższym czasie wprowadzić się do swojego władnego domu! Posiadłość muzyka i cleberytki była w renowacji przez ostatnie 4 lata. Para zapłaciła za nią aż 20 milionów dolarów!

Galeria fot. Instagram/kimkardashian

W ostatnim czasie, Kardashianka i jej mąż, coraz częściej są przyłapywani we własnej posiadłości. Przypominamy, że małżeństwo kupiło ją ponad 4 lata temu, ale do tej pory nie mogli się do niej wprowadzić!

Czytaj też: KANYE WEST NIENAWIDZI, KIEDY KIM KARDASHIAN TO ROBI!

Galeria fot. Instagram/kimkardashian

W ekskluzywnej rezydencji przez cały czas prowadzona była renowacja. Małżonkowie zainwestowali w nią już ponad 20 milionów dolarów! Jednak po zmianach, jakie wprowadziła celebrytka wraz ze swoim mężem, ich willa została wyceniona przez TMZ na... prawie 60 milionów dolarów!

Galeria fot. Instagram/kimkardashian

Jesteście ciekawi co właściwie skrywa w sobie wyjątkowa posiadłość Westa i Kardashianki? Zacznijmy od lokalizacji - rezydencja znajduje się w Calabasas, w Kaliforni. Przed małżonkami, właścicielką willi była Lisa Marie Presley, czyli córka Elvisa Presleya. Na powierzchni trzech akrów, w których posiadaniu są obecnie Kim i Kanye, znajdują się winnice oraz kilka basenów.

Czytaj też: KIM KARDASHIAN BĘDZIE MIAŁA WŁASNĄ LALKĘ BARBIE!

Galeria fot. Instagram/kimkardashian

W samym domu również znajduje się coś, co z pewnością na samą myśl wywołuje uśmiech na twarzy Kanye - studio nagraniowe. Jest też oczywiście coś dla Kardashianki - ogromna sypialnia.

Zazdrościcie?

Czytaj też: KIM KARDASHIAN BĘDZIE MUSIAŁA ZAPŁACIĆ 100 MILIONÓW DOLARÓW OSZKODOWANIA?

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie