Podobne artykuły

JUSTIN I HAILEY BIEBER WPRASZAJĄ SIĘ NA URODZINY CÓRKI KYLIE JENNER!

2019.01.21 21:04 | © Stars.pl

Kylie Jenner przygotowuje się do zorganizowania ogromnej imprezy! W najbliższym czasie swoje pierwsze urodziny będzie obchodziła córeczka celebrytki - Stormi Webster. Wszystko wskazuje na to, że w imprezie zorganizowanej przez Kylie, bardzo chciałby wziąć udział... Justin Bieber!

Co prawda do pierwszych urodzin maleńkiej Stormi, zostało jeszcze trochę czasu, jednak jej mama już jakiś czas temu rozpoczęła świętowanie!

Kylie Jenner opublikowała na swoim Instagramie wiele fotek i filmików, na których możemy zobaczyć jak ona i maleńka Stormi wypoczywają na luksusowych wakacjach. Celebrytka wraz z córeczką wybrały się na nie z okazji pierwszych urodzin Stormi!

Jedną z fotek bardzo szybko skomentował Justin Bieber! Wszystko wskazuje na to, że muzyk bardzo chciałby... wprosić się ze swoją żoną na urodzinową imprezę maleńkiej Stormi!

Patrząc na fotki, jakie Kylie opublikowała na Instagramie, nikt chyba nie dziwi się, że Justin Bieber skomentował jedną z nich słowami:

Wow szczęściara. Gdzie zaproszenie dla mnie i Hailey?

Przypominamy, że Stormi Webster urodziła się 1 lutego 2018 roku. Do dnia jej urodzin, zostało więc jeszcze trochę czasu. Rodzice dziewczynki postanowili jednak zacząć świętowanie zdecydowanie wcześniej, ponieważ dwa dni po urodzinach córeczki, Travis Scott będzie występował w Super Bowl.

Galeria fot. Instagram/kyliejennerGaleria fot. Instagram/kyliejennerGaleria fot. Instagram/kyliejennerGaleria fot. Instagram/justinbieber
Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie