Podobne artykuły

JUSTIN I HAILEY BIEBER WPRASZAJĄ SIĘ NA URODZINY CÓRKI KYLIE JENNER!

2019.01.21 21:04 | © Stars.pl

Kylie Jenner przygotowuje się do zorganizowania ogromnej imprezy! W najbliższym czasie swoje pierwsze urodziny będzie obchodziła córeczka celebrytki - Stormi Webster. Wszystko wskazuje na to, że w imprezie zorganizowanej przez Kylie, bardzo chciałby wziąć udział... Justin Bieber!

Galeria fot. Instagram/kyliejenner

Co prawda do pierwszych urodzin maleńkiej Stormi, zostało jeszcze trochę czasu, jednak jej mama już jakiś czas temu rozpoczęła świętowanie!

Czytaj też: HAILEY BIEBER POCHWALIŁA SIĘ ULUBIONĄ CZĘŚCIĄ CIAŁA!

Galeria fot. Instagram/kyliejenner

Kylie Jenner opublikowała na swoim Instagramie wiele fotek i filmików, na których możemy zobaczyć jak ona i maleńka Stormi wypoczywają na luksusowych wakacjach. Celebrytka wraz z córeczką wybrały się na nie z okazji pierwszych urodzin Stormi!

Galeria fot. Instagram/kyliejenner

Jedną z fotek bardzo szybko skomentował Justin Bieber! Wszystko wskazuje na to, że muzyk bardzo chciałby... wprosić się ze swoją żoną na urodzinową imprezę maleńkiej Stormi!

Czytaj też: JUSTIN I HAILEY BIEBER ZNOWU KŁÓCĄ SIĘ NA ULICY

Galeria fot. Instagram/justinbieber

Patrząc na fotki, jakie Kylie opublikowała na Instagramie, nikt chyba nie dziwi się, że Justin Bieber skomentował jedną z nich słowami:

Wow szczęściara. Gdzie zaproszenie dla mnie i Hailey?

Czytaj też: HAILEY BIEBER ZDRADZA KOLEJNE TAJEMNICE!

Przypominamy, że Stormi Webster urodziła się 1 lutego 2018 roku. Do dnia jej urodzin, zostało więc jeszcze trochę czasu. Rodzice dziewczynki postanowili jednak zacząć świętowanie zdecydowanie wcześniej, ponieważ dwa dni po urodzinach córeczki, Travis Scott będzie występował w Super Bowl.

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie