Podobne artykuły

MEGHAN MARKLE ZROBIŁA ŚNIADANIE SWOJEMU PRZYJACIELOWI!

2019.01.21 19:03 | © Stars.pl

W ostatnim czasie Meghan Markle wykazała się naprawdę wyjątkową gościnnością, w stosunku do jednego ze swoich przyjaciół! Księżna nie tylko zaprosiła znajomego na śniadanie, ale również poczęstowała go własnoręcznie zrobionymi kanapkami!

Galeria fot. Instagram/danielmartin

Kiedy Meghan przeprowadziła się do Pałacu Kensington, została zmuszona do zmiany wielu ze swoich przyzwyczajeń. Od tego czasu Markle nie mogła już prowadzić własnej strony kulinarnej, ani prywatnego Instagrama. Wiemy jednak, że księżna do tej pory uwielbia gotować! Na co dzień wyręcza ją w tym cała armia królewskich kucharzy, którzy są odpowiedzialni za przygotowanie praktycznie każdego dania na spotkania odbywające się w Pałacu.

Czytaj też: Meghan Markle straci kolejną asystentkę!

Galeria fot. Instagram/danielmartin

Tym razem Meghan zdecydowała się jednak zrobić wyjątek! Żona księcia Harry'ego zaprosiła niedawno do Pałacu swojego wieloletniego przyjaciela i jednocześnie makijażystę, Daniela Martina. Jednak ku zdziwieniu mężczyzny, księżna nie poczęstowała go wykwintnymi potrawami przygotowanymi przez królewskich kucharzy. Meghan uraczyła gościa kanapkami z awokado, które własnoręcznie przygotowała!

Galeria

Okazało się, że kanapki przygotowane przez Meghan, zrobiły na jej przyjacielu naprawdę ogromne wrażenie! Przyjaciel księżnej, od lat był ogromnym fanem przepisów ze strony księżnej (The Tig), która niestety już nie istnieje. Bardzo ucieszył się, że księżna podjęła ten wysiłek i poczęstowała go własnoręcznie przygotowanym specjałem.

Czytaj też: Meghan i Harry na Instagramie piszą o dziecku!

Wizyta w Pałacu nie mogła oczywiście odbyć się bez udokumentowania jej na Instagramie!

Cofnęliśmy się do naszych czasów z Tig... Dziękuję ci Meghan za to, że byłaś w ten weekend tak wytrawną gospodynią i że nadal jesteś zaklinaczką tostów z awokado - napisał pod fotką przyjaciel Meghan

Czytaj też: KATE MIDDLETON "ZMUSIŁA WILLIAMA DO ZDRADY SWOIM ZACHOWANIEM!"

Jesteśmy przekonani, że mąż Meghan nie miał nic przeciwko wizycie jej wieloletniego przyjaciela w Pałacu. Mógł jednak poczuć się zazdrosny, że sam nie spróbował specjałów przygotowanych przez żonę!

Myślicie, że Meghan przygotowuje takie śniadanka również dla księcia Harry'ego?

Czytaj też: MEGHAN MARKLE KOCHA UBRANIA OD PROJEKTANTÓW!

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie