Podobne artykuły

Lara Gessler i jej nagie zdjęcie

2019.01.22 07:00 | © Stars.pl

Po udziale w „Ameryka Express” Lara stała się celebrytką. Media interesują się nią bardziej, niż jej sławną matką. Córka resauratorki zorientowała się, że im więcej szokuje, tym bardziej jest na językach innych.

Galeria www.instagram.com/lara_gessler

Pod koniec grudnia Lara Gessler wrzciła na swój instagram nagie zdjęcie. Wywołało ono burzę wśród internautów. Zauważyłam, że w dzisiejszych czasach to już normalnie się nie da. Pokazac publicznie gołą dupę czy cyce to już normalka bo bez tego nie jest cool? Aaa jakie tam piekno, zwykła dupa... A miałam szacunek dla jej właścicielki, po cholerę pokazywa to co wszyscy pokazują w tych czasach, nic oryginalnego... no szkoda, bo szanowałam.

Czytaj też: KIM KARDASHIAN ZMAGA SIĘ Z POWAŻNĄ CHOROBĄ!

Galeria www.instagram.com/lara_gessler

Lara Gessler tłumaczyła: nagie obrazy są w naszej kulturze od setek lat. Chodzi o to, żeby pokazywać to co naturalne i dobre a nie ordynarne i plastikowe. Natura jest piekna.

Galeria www.instagram.com/lara_gessler

Jedna z fanek podsumowała: No to teraz czekamy na zdjęcia pipki. Też sama natura.

Czytaj też: DLACZEGO ARIANA GRANDE UMAWIA SIĘ ZE SWOIMI EX?!

Galeria www.instagram.com/lara_gessler

Jak już wiadomo córka restauratorki rozstała się z mężem. Ich małżeństwo trwało zaledwie półtora roku. Jak donoszą media Magda Gessler nie miała nic przeciwko, ponieważ nigdy nie darzyła sympatią zięcia. Przed ślubem młodzi podpisali intercyzę, także majątek Lary jest bezpieczny. Media donosza, że Lara nie marnuje czasu i już spotyka się z nowym adoratorem, znajomym Joanny Jabłczyńskiej, prawnikiem.

Galeria www.instagram.com/lara_gessler

Maż Lary martwi się bardziej przyziemnymi sprawami, szukał kawalerki w Warszawie za 1500 zł. Miesięcznie.

Czytaj też: Dominika Tajner wyprowadziła się od Wiśniewskiego!

Galeria www.instagram.com/lara_gessler

Zaskakujące zdjęcie Lary na instagramie mogło świadczyć o rozpoczęciu nowego rozdziału w jej życiu. Gessler postanowiła w najnowszym „Fleszu” wytłumaczyć, dlaczego akurat taka fotografia trafiła do sieci: Po prostu uznałam je za piękne. Nie chodzi o to, że ja byłam na nim piękna, tylko emocje z nim związane. Ludzie oczywiście skupili się na samej nagości, która od setek lat jest częścią naszej kultury i występuje na wielu dziełach sztuki, obrazach, rzeźbach. To było zdjęcie artystyczne.  Dziś na każdym kroku widzimy plastikowe ciała i rozkraczone dziewczyny z lizakiem w ustach wyskakujące z billboardów. Czy one są mniej wulgarne tylko dlatego, że mają majtki?

A Wy co myślicie o zdjęciu Lary Gesller?

Czytaj też: Lara Gessler pokazuje pośladki na Instagramie...

Polecane artykuły

Komentarze (3)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie