Podobne artykuły

MARINA ŁUCZENKO POKAZAŁA SWOJĄ LUKSUSOWĄ KUCHNIĘ!

2019.01.22 10:06 | © Stars.pl

Marina Łuczenko pokazała w końcu fanom swoją wymarzoną kuchnię! Żona Szczęsnego pochwaliła się w sieci fotką wyjątkowo luksusowego wnętrza. Trzeba przyznać, że zdjęcie zachwyciło internautów! Kuchnia Mariny jest nie tylko piękna, ale także bezpieczna dla małego Liama!

Galeria fot. Instagram/marina_official

Marina i Wojtek nie muszą liczyć każdej złotówki, a także uważać na co wydają pieniądze. Artystka zarabia krocie, a piłkarz zdecydowanie więcej! Zakochani cieszą się ogromną popularnością w mediach społecznościowych. Często biorą również udział w przeróżnych kampaniach reklamowych. Nikogo nie powinno więc dziwić, że nie oszczędzają na luksusowych rzeczach! W końcu ciężko pracowali żeby zarobić fortunę. Praktycznie każdego dnia dosłownie żyją na świeczniku! Trzeba jednak przyznać, że wiedzą na co wydawać pieniądze. Wystarczy rzucić okiem na ich kuchnię!

Galeria fot. Instagram/marina_official

Artystka pochwaliła się w sieci fotką białego wnętrza, kiedy zapytała swoje fanki o rozszerzenie diety u maleńkiego syka. Liam rośnie z każdym kolejnym dniem i cały czas poznaje nowe smaki. Żona Wojtka Szczęsnego była najwidoczniej ciekawa, w jaki sposób zabrały się do tego jej wierne fanki.

Galeria fot. Instagram/marina_official

Marina opublikowała więc w sieci fotkę z pory karmienia, która została wykonana w kuchni. Trzeba przyznać, że nieskazitelna biel, robi wrażenie! Nasz wzrok przyciągnęła również wyspa, która znajduje się naprzeciwko piekarnika. Została obita dokładnie w taki sam sposób jak fotel, na którym siedzi artystka. Pomieszczenie jest więc nie tylko luksusowe, dobrze wyposażone, ale także bezpieczne dla maleńkiego Liama.

Chcielibyście mieć taką kuchnię w swoim domu?

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie