Podobne artykuły

Narkotyki na stole u Julki Kupiec

2019.01.22 09:25 | © Stars.pl

Julia Kupiec to 21 letnie warszawianka. Jest studentką i prowadzi butik z akcesoriami dla psów. W zeszłym roku na antenie TTV zadebiutowała jako jedna z sześciu uczestniczek programu „Piękne i odważne”.

Dziewczyny w programie chciały pokazać, że mimo tego iż uwielbią życie w luksusie, zabiegi medycyny estetycznej, operacje plastyczne, drogie podroże, to są w stanie przeprowadzić się na jakiś czas na wieś i podjąć wyzwania jakie miał dla nich producent programu.

Jedną z najpopularniejszych uczestniczek jest Julia Kupiec. Dziewczyna na instagramie zgromadziła już prawie 140 tys. followerswów. Dziewczyna lubi się chwalić swoim pięknym ciałem, drogimi samochodami czy podróżami.

Chętnie wrzuca swoje odważne zdjęcia pod którymi gromadzi tysiące lików.

Tym razem Julka jako miłośniczka fitnessu na instastory pochwaliła się ćwiczeniami ze swoim chłopakiem: Klata, biceps, robimy razem.

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że dziewczyna zapomniała o drobnym szczególe. Na tacy leżącej na stole widzimy biały proszek podzielony na kreski, obok 2 rurki i napój przypominający whisky z colą. Po chwili filmik zniknął z instastory Kupiec.

Czy to są „TE” ćwiczenia i zdrowy styl życia, dzięki którym Julka ma idealną sylwetkę?;)

Galeria www.instagram.com/juliaa_kupiecGaleria www.instagram.com/juliaa_kupiecGaleria www.instagram.com/juliaa_kupiecGaleria www.instagram.com/juliaa_kupiecGaleria www.instagram.com/juliaa_kupiecGaleria www.instagram.com/juliaa_kupiec
Polecane artykuły

Komentarze (4)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie