Podobne artykuły

CHRIS BROWN OSKARŻONY O GWAŁT!

2019.01.22 17:06 | © Stars.pl

Chris Brown został niedawno oskarżony przez pewną kobietę o przestępstwo na tle seksualnym, a właściwie o... gwałt! Do tego incydentu miało podobno dojść w jednym z pokojów hotelowych w Paryżu, chwilę po tym, jak oskarżająca kobieta spotkała się z wokalistą.

Galeria

Nie da się ukryć, że Chris należy do grona osób z dość bogatą kartoteką. Wokalista ma na swoim koncie między innymi bardzo brutalne pobicie ówczesnej partnerki - Rihanny. Niestety wszystko wskazuje na to, że incydent, który miał miejsce 10 lat temu, nie nauczył muzyka praktycznie niczego!

Czytaj też: CHRIS BROWN WZBOGACI SIĘ DZIĘKI OSKARŻENIU O GWAŁT?!

Galeria

29-letni Chris jest jeszcze badany przez francuskich policjantów, w sprawie domniemanego gwałtu na 24-latce. Kobieta zeznała, że muzyk zaatakował ją w pokoju hotelowym w nocy z 15 na 16 stycznia bieżącego roku.

Galeria

W zeznaniach, kobieta dodała również, że spotkała się z wokalistą w jednym z klubów, a później udała się razem z nim do hotelu, w którym muzyk podobno ją zgwałcił.

Czytaj też: PETE DAVIDSON ZAMIESZKAŁ Z MAMĄ

Jak na razie ani Chris Brown, ani jego rzecznicy nie zdecydowali się na zabranie głosu w tej sprawie. Myślicie, że Chris faktycznie po raz kolejny popełnił przestępstwo, czy młoda kobieta chce po prostu wybić się na skandalu z udziałem muzyka?

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie