Podobne artykuły

KIM KARDASHIAN PŁACZE PRZEZ KANYE WESTA!

2019.01.22 21:04 | © Stars.pl

Trzeba przyznać, że kto jak kto, ale Kanye dobrze wie jak doprowadzić własną żonę praktycznie do łez! Niedawno zrobił jej taką niespodziankę, przy której z pewnością rozpłakałaby się nawet najtwardsza zawodniczka!

Galeria fot. Instagram/kimkardashian

W sobotę wieczorem, celebrytka poinformowała fanów, że mąż sprawił jej najlepszą niespodziankę w życiu! Muzyk zadzwonił do niej na FaceTime. Kiedy celebrytka odebrała telefon, Kanye pokazał jej muzyków grających w grupie 112, którzy zaśpiewali jedną ze swoich piosenek Cupid, specjalnie dla Kardashianki! Kiedy skończyli, Kim wyznała, że był to jeden z najlepszych dni, jakie przeżyła do tej pory i, że koniecznie musi podzielić się tym z siostrami, które również uwielbiają ten zespół.

Czytaj też: KIM KARDASHIAN NIE WYKORZYSTA SŁAWY ŻEBY POMÓC WŁASNYM DZIECIOM

Galeria fot. Instagram/kimkardashian

Nie masz pojęcia jak wiele to dla mnie znaczy. 112 to moja ulubiona grupa! Dosłownie prawie płakałam - napisała na swoim Twitterze Kim

Galeria fot. Instagram/kimkardashian

Nie da się ukryć, że Kanye faktycznie ma gest! Niewielu mężów byłoby w stanie zrobić taką niespodziankę swojej ukochanej żonie! Ciekawe tylko jak zareagowały na to siostry Kardashianki, myślicie, że cieszyły się jej szczęściem, czy po prostu jej zazdrościły?

Czytaj też: SZTUCZNA KIM KARDASHIAN POKAZUJE "NORMALNE ŻYCIE"

A Wy zazdrościcie Kim takiego męża?

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie