Podobne artykuły

ANNE HATHAWAY RZUCA ALKOHOL NA... 18 LAT!

2019.01.22 23:02 | © Stars.pl

Wszystko wskazuje na to, że Anne Hathaway nie jest jednak tak grzeczną gwiazdą, jak do tej pory przypuszczaliśmy. Niedawno aktorka po prostu... upiła się i poszła na kacu na ważne służbowe spotkanie!

Anne udowodniła w końcu, że jest takim samym człowiekiem jak reszta. W czasie rozmowy z Ellen DeGeneres, aktorka postanowiła się w końcu otworzyć! Zdobywczyni Oscara wyznała, że w rzeczywistości nie jest aż tak grzecznym aniołkiem, za jakiego wszyscy ją mają! Jakiś czas temu gwiazda się upiła i na okropnym kacu poszła na ważne, służbowe spotkanie! To właśnie wtedy bardzo mocno pożałowała tego faktu i... rzuciła picie na 18 lat!

Trzeba przyznać, że Ellen ma prawdziwy dar do wyciągania ze swoich gości najlepszych historii. W rozmowie z prowadzącą, Anne wyznała, jak bardzo ostatnio zabalowała! Po imprezie, na której bawiła się z Matthew McConaughey i jego żoną, Camilą Alves, Anne obiecała sobie, że zrezygnuje z picia alkoholu przez najbliższe kilkanaście lat!

Piliśmy przez całą noc, a następnego dnia miałam spotkanie ze Stevenem Knightem, naszym dyrektorem. I byłam trochę... Byliście kiedyś na spotkaniu na kacu? Miałam otwarte jedno oko i na koniec wyznałam Stevenowi, że po prostu mam kaca. On powiedział: ooo, naprawdę, nie było nic widać - opowiadała aktorka

Na szczęście na kolejnym spotkaniu, które odbyło się dwa dni później, aktorka była już w zdecydowanie lepszej formie. Nieudane spotkanie nie jest jednak jedynym powodem, dla którego Anne przestała pić alkohol. Aktorka jest mamą 2-letniego synka i dla jego dobra nie zamierza spożywać alkoholu przez następne 18 lat.

Gwiazda dodała również, że nie chce, żeby jej dziecko widziało alkohol w rodzinnym domu. Zdaje sobie również sprawę z tego, że przez najbliższe kilka lat, jej synek może potrzebować jej rano, więc musi być całkowicie dyspozycyjna.

Co myślicie o podejściu Anne? Według nas jest bardzo odpowiedzialne, oby tak dalej!

Galeria fot. Instagram/annehathawayGaleria fot. Instagram/annehathawayGaleria fot. Instagram/annehathaway
Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie