Podobne artykuły

ANNE HATHAWAY RZUCA ALKOHOL NA... 18 LAT!

2019.01.22 23:02 | © Stars.pl

Wszystko wskazuje na to, że Anne Hathaway nie jest jednak tak grzeczną gwiazdą, jak do tej pory przypuszczaliśmy. Niedawno aktorka po prostu... upiła się i poszła na kacu na ważne służbowe spotkanie!

Galeria fot. Instagram/annehathaway

Anne udowodniła w końcu, że jest takim samym człowiekiem jak reszta. W czasie rozmowy z Ellen DeGeneres, aktorka postanowiła się w końcu otworzyć! Zdobywczyni Oscara wyznała, że w rzeczywistości nie jest aż tak grzecznym aniołkiem, za jakiego wszyscy ją mają! Jakiś czas temu gwiazda się upiła i na okropnym kacu poszła na ważne, służbowe spotkanie! To właśnie wtedy bardzo mocno pożałowała tego faktu i... rzuciła picie na 18 lat!

Czytaj też: OD KOGO ANNE HATHAWAY NAUCZYŁA SIĘ RODZICIELSTWA?

Galeria fot. Instagram/annehathaway

Trzeba przyznać, że Ellen ma prawdziwy dar do wyciągania ze swoich gości najlepszych historii. W rozmowie z prowadzącą, Anne wyznała, jak bardzo ostatnio zabalowała! Po imprezie, na której bawiła się z Matthew McConaughey i jego żoną, Camilą Alves, Anne obiecała sobie, że zrezygnuje z picia alkoholu przez najbliższe kilkanaście lat!

Galeria fot. Instagram/annehathaway

Piliśmy przez całą noc, a następnego dnia miałam spotkanie ze Stevenem Knightem, naszym dyrektorem. I byłam trochę... Byliście kiedyś na spotkaniu na kacu? Miałam otwarte jedno oko i na koniec wyznałam Stevenowi, że po prostu mam kaca. On powiedział: ooo, naprawdę, nie było nic widać - opowiadała aktorka

Czytaj też: GRA O TRON 8: MAISIE WILLIAMS "ZABIJCIE MNIE!"

Na szczęście na kolejnym spotkaniu, które odbyło się dwa dni później, aktorka była już w zdecydowanie lepszej formie. Nieudane spotkanie nie jest jednak jedynym powodem, dla którego Anne przestała pić alkohol. Aktorka jest mamą 2-letniego synka i dla jego dobra nie zamierza spożywać alkoholu przez następne 18 lat.

Gwiazda dodała również, że nie chce, żeby jej dziecko widziało alkohol w rodzinnym domu. Zdaje sobie również sprawę z tego, że przez najbliższe kilka lat, jej synek może potrzebować jej rano, więc musi być całkowicie dyspozycyjna.

Czytaj też: Wiśniewscy się pogodzą przez dziecko?

Co myślicie o podejściu Anne? Według nas jest bardzo odpowiedzialne, oby tak dalej!

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie