Podobne artykuły

NINA DOBREV PRAWIE ZGINĘŁA W PASZCZY LWA!

2019.01.22 19:22 | © Stars.pl

Gwiazda znana głównie z serialu Pamiętniki Wampirów, prawie zginęła w czasie egzotycznych wakacji, które spędzała w Afryce! Nina została zaatakowana przez... lwa! Jesteście ciekawi co właściwie się stało?

Galeria fot. Instagram/nina

Nie od dziś wiadomo, że gwiazdy uwielbiają korzystać z życia i większość pieniędzy, które zarabiają w Hollywood, wydają później na podróżowanie po najbardziej egzotycznych zakątkach świata. Obecnie nie jest to już nic dziwnego! W końcu aktorzy to też ludzie i żyją tylko raz, a po śmierci nie wykorzystają już zarobionych pieniędzy...

Czytaj też: STRASZNY WYPADEK AGNIESZKI DYGANT!

Galeria fot. Instagram/nina

Czasami zdarza się jednak tak, że zbyt egzotyczne wakacje mogą znacznie skrócić... nawet ich życie! Niedawno Nina Dobrev przekonała się o tym na własnej skórze! Gwiazda Pamiętników Wampirów zdecydowała się w końcu opowiedzieć o egzotycznych wakacjach, na które wybrała się do Afryki!

Galeria fot. Instagram/nina

Nina spędziła większość swojego życia na planie Pamiętników Wampirów i trzeba przyznać, że przez te lata musiała już przyzwyczaić się do widoku krwi, którą wampiry wysysały ze swoich ofiar.

Czytaj też: GRA O TRON 8: KIT HARINGTON PRAWIE STRACIŁ JĄDRA! [VIDEO]

Galeria fot. Instagram/nina

Jesteśmy jednak przekonani, że nigdy nie przypuszczała, że kiedyś sama może stać się... posiłkiem! W najnowszym wywiadzie, aktorka opowiedziała o swoim wyjeździe do południowej Afryki.

Galeria fot. Instagram/nina

Było bardzo fajnie, a najlepszą częścią było safari. Były tam słonie pijące wodę z basenu, w jednym miejscu widzieliśmy leopardy... i był lew , który nas ścigał! - wyznała Nina

Czytaj też: KARDASHIANKA W KOŃCU ODPUŚCIŁA!

Aktorka jest przekonana, że to właśnie przewodnik safari uratował ją przed śmiercią w paszczy lwa!

Lew otworzył paszczę i próbował nas zaatakować. Nasz przewodnik zachował się jak prawdziwy Indiana Jones i ruszył na niego! Wystraszył lwa! To był moment, w którym byłam najbliżej śmierci w całym swoim życiu, a wiem co mówię, bo robiłam wcześniej różne szalone rzeczy. - dodała

Czytaj też: Poważnie chora mama Doroty Naruszewicz

Egzotyczne wakacje miały być jedną z części prezentu, który gwiazda sama sprawiła sobie na swoje 30 urodziny. Patrząc z perspektywy czasu, dobrze, że nie były jej ostatnimi!

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie