Podobne artykuły

RATAJKOWSKI ZROBIŁA MĘŻOWI WYJĄTKOWY PREZENT!

2019.01.22 19:03 | © Stars.pl

Trzeba przyznać, że Emily Ratajkowski słynie głównie ze swojego seksownego ciała. Modelka często i chętnie chwali sie nim w internecie, nawet bez specjalnej okazji. Jednak czy urodziny własnego męża to dobry powód, żeby opublikować w sieci kolejną seksowną fotkę?

Emily Ratajkowski to światowej sławy modelka. Praktycznie od początku swojej kariery, publikuje na swoim Instagramie odważne fotki. Nowe zdjęcia, na których modelka pozuje praktycznie nago, możemy znaleźć tam... każdego dnia!

Co ciekawe, od jakiegoś czasu, modelka stała się o wiele skromniejsza, jeżeli chodzi o publikowanie w sieci faktów ze swojego życia prywatnego! Okazuje się jednak, że Emily postanowiła zrobić wyjątek - w dzień urodzin swojego męża! Sebastian Bear-McClard, w ramach prezentu urodzinowego, dostał od swojej żony... kartkę na Instagramie!

W dniu swojego święta, Sebastian pojawił się na Instagramowym profilu swojej żony! Jest to naprawdę rzadkość, bo na co dzień Emily pokazuje tam głównie swój zgrabny tyłek i jędrne piersi, a nie fotki własnego męża! Jednak w jego urodziny zdecydowała się zrobić wyjątek!

HPB mężu. Kocham cię bardziej każdego dnia - podpisała fotkę

Na opublikowanym zdjęciu Emily wyjątkowo pozuje... w ubraniu! Razem ze swoim mężem siedzą w restauracji i szeroko się uśmiechają. Sebastian czule obejmuje żonę ramieniem.

Co myślicie o takim sposobie składania urodzinowych życzeń?

Galeria fot. Instagram/emrataGaleria fot. Instagram/emrataGaleria fot. Instagram/emrataGaleria fot. Instagram/emrataGaleria fot. Instagram/emrata
Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie