Podobne artykuły

CARRIE BRADSHAW POWRACA!

2019.01.23 16:19 | © Stars.pl

Ku zaskoczeniu większości fanów, Sarah Jessica Parker ponownie wcieliła się w rolę uwielbianej przez wszystkich Carrie Bradshaw! Była to jedna z najbardziej popularnych serialowych bohaterek z lat 90. Losy felietonistki mieszkającej w Nowym Jorku, śledziły miliony fanów z całego świata, a styl, który wykreowała, na stałe zakorzenił się już w kanonach kobiecej mody. Obecnie Sarah ponownie wciela się w rolę Carrie! Wszystko dzięki... najnowszej kampanii mającej wspierać walkę z niedoborem wody, w różnych zakątkach świata!

Galeria

Stella Artois i Water.org wyprodukowały kampanię, w której Sarah ponownie wciela się w rolę Carrie z Seksu w Wielkim Mieście. W klasycznej wersji, bohaterka przechadzająca się chodnikiem zostaje... zaatakowana przez błoto spod autobusu, który przejeżdża zaraz obok niej!

Czytaj też: Margot Robbie powraca!

Galeria

W najnowszej wersji czołówki serialu, Carrie nie zostaje oczywiście oblana błotem, a... wodą! Jednak zamiast jej słynnej fotki na przejeżdżającym autobusie, znajduje się prośba o recykling butelek wykonanych z plastiku.

Galeria

Po prostu pomyślałam, że to niewiarygodnie sprytne i ma sens. Naprawdę czuję, że ta sprawa jest ważna i pilna, a odrodzenie Carrie w tym momencie to po prostu wisienka na torcie. - zdradziła Sarah podczas rozmowy z People

Czytaj też: EMILIA CLARKE O NAGICH SCENACH W GRZE O TRON

Jak Wam się podoba czołówka serialu w nowym wydaniu?

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie