Podobne artykuły

Izabela Janachowska jest w ciąży!

2019.01.23 11:26 | © Stars.pl

Izabela Janachowska zyskała popularnośc po udziale w „Tańcu z Gwiazdami”. Tańczyła m.in. z Radosławem Majdanem, Przemysławem Saletą i Rafałem Brzozowskim. Izabela skradła serce widzów i od czasu „Tańca z Gwiazdami” sama stała się Gwiazdą.

W 2015 roku otworzyła blog o tematyce ślubnej „Wedding Dream by Izabela Janachowska”. Jest teraz prawdziwą ekspertka od ślubów, a przyszłe Panny młode chętnie korzystają z rad Janachowskiej. W 2014 roku wyszła za mąż za milionera Krzysztofa Jabłońskiego. Niektórzy zarzucali Izie, że wyszła za mąż dla pieniędzy za mężczyznę o 27 lat starszego od siebie. Te plotki urwały się, gdy na jaw wyszło, że Janachwoska przed ślubem podpisała intercyzę.

Ta zapewnia Izie m.in. 10 tys. zł. Kieszonkowego miesięcznie na własne zachcianki. Jak informował „Super express” Iza co miesiąc dostaje od Krzysia 10 tys. zł na zabiegi upiększające i drobne wydatki. Do tego spełnia jej wszystkie zachcianki. Kupuje wszystko, czego zapragnie: markowe ciuchy, samochody, wycieczki.

Janachowska jednak nie była tylko „żoną bogatego męża”, ale sama ciężko pracowała. Prowadzi programy w stacji TVN Style i TLC, a także stworzyła swoją kolekcję sukien ślubnych.

Mimo, iż często w wywiadach mówiła, że na razie nie chce mieć dzieci, dzisiaj poinformowała na instagramie i facebooku, że spodziewa się dziecka: Jesteśmy najszczęśliwsi na świecie, że sami możemy podzielić się z Wami radością która nas przepełnia już od kilku miesięcy. Wiosna tego roku, dokładnie w 7 rocznice naszej miłości przyjdzie na świat wymarzone i tak wyczekane przez nas maleństwo! Szalejemy z ekscytacji i nie możemy się tych nowych wyzwań i ogromu miłości doczekać! Trzymajcie kciuki za naszą 3

Internauci składają przyszłym rodzicom gratulacje: Gratulacje i dużo zdrówka dla Was Gratulacje z całego serca Widać ze to jest miłość Wspaniała wiadomość!!! Gratulacje!!!

Izabela zamieściła urocze zdjęcie na instagramie, a także na instastory. To dziwne, iz mimo zaawansowanej ciąży, Izabeli tak długo udało się utrzymać w tajemnicy ten fakt.

Dołączamy się do gratulacji i trzymamy kciuki!

Galeria www.instagram.com/izabelajanachowskaGaleria www.instagram.com/izabelajanachowskaGaleria www.instagram.com/izabelajanachowskaGaleria www.instagram.com/izabelajanachowska
Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie