Podobne artykuły

Izabela Janachowska jest w ciąży!

2019.01.23 11:26 | © Stars.pl

Izabela Janachowska zyskała popularnośc po udziale w „Tańcu z Gwiazdami”. Tańczyła m.in. z Radosławem Majdanem, Przemysławem Saletą i Rafałem Brzozowskim. Izabela skradła serce widzów i od czasu „Tańca z Gwiazdami” sama stała się Gwiazdą.

Galeria www.instagram.com/izabelajanachowska

W 2015 roku otworzyła blog o tematyce ślubnej „Wedding Dream by Izabela Janachowska”. Jest teraz prawdziwą ekspertka od ślubów, a przyszłe Panny młode chętnie korzystają z rad Janachowskiej. W 2014 roku wyszła za mąż za milionera Krzysztofa Jabłońskiego. Niektórzy zarzucali Izie, że wyszła za mąż dla pieniędzy za mężczyznę o 27 lat starszego od siebie. Te plotki urwały się, gdy na jaw wyszło, że Janachwoska przed ślubem podpisała intercyzę.

Czytaj też: WIEMY KIEDY URODZI MEGHAN MARKLE!

Galeria www.instagram.com/izabelajanachowska

Ta zapewnia Izie m.in. 10 tys. zł. Kieszonkowego miesięcznie na własne zachcianki. Jak informował „Super express” Iza co miesiąc dostaje od Krzysia 10 tys. zł na zabiegi upiększające i drobne wydatki. Do tego spełnia jej wszystkie zachcianki. Kupuje wszystko, czego zapragnie: markowe ciuchy, samochody, wycieczki.

Galeria www.instagram.com/izabelajanachowska

Janachowska jednak nie była tylko „żoną bogatego męża”, ale sama ciężko pracowała. Prowadzi programy w stacji TVN Style i TLC, a także stworzyła swoją kolekcję sukien ślubnych.

Czytaj też: KATY PERRY MUSIAŁA ZAPŁACIĆ ZA RANDKĘ Z WŁASNYM FACETEM!!!

Galeria www.instagram.com/izabelajanachowska

Mimo, iż często w wywiadach mówiła, że na razie nie chce mieć dzieci, dzisiaj poinformowała na instagramie i facebooku, że spodziewa się dziecka: Jesteśmy najszczęśliwsi na świecie, że sami możemy podzielić się z Wami radością która nas przepełnia już od kilku miesięcy. Wiosna tego roku, dokładnie w 7 rocznice naszej miłości przyjdzie na świat wymarzone i tak wyczekane przez nas maleństwo! Szalejemy z ekscytacji i nie możemy się tych nowych wyzwań i ogromu miłości doczekać! Trzymajcie kciuki za naszą 3

Internauci składają przyszłym rodzicom gratulacje: Gratulacje i dużo zdrówka dla Was Gratulacje z całego serca Widać ze to jest miłość Wspaniała wiadomość!!! Gratulacje!!!

Czytaj też: JUSTIN BIEBER NAGRAŁ NOWĄ PIOSENKĘ!

Izabela zamieściła urocze zdjęcie na instagramie, a także na instastory. To dziwne, iz mimo zaawansowanej ciąży, Izabeli tak długo udało się utrzymać w tajemnicy ten fakt.

Dołączamy się do gratulacji i trzymamy kciuki!

Czytaj też: HAILEY BALDWIN JEST W CIĄŻY?!

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie