Podobne artykuły

Premiera filmu "Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3". Jak wyglądały Gwiazdy?

2019.01.23 14:00 | © pudelek.pl

Wczoraj odbyła się premiera trzecie części filmu „Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3”. Widzowie z niecierpliwością czekają na moment, aż film wejdzie do kin, a to stanie się już 25 stycznia. Na premierze pojawili się m.in.: Anna Mucha, Ewa Kasprzyk a nawet Zenek Martyniuk. Widzowie już od pierwszej części pokochali Kasię i jej perypetie życiowe.

Wszyscy mieli nadzieje, że w trzeciej części wystąpi aktor, który grał Piotrusia od pierwszej serii, czyli Maciej Koterski. Wiele osób myli go z Michałem Koterskim. Niestety nie wiadomo co się dzieje z aktorem. Krążą doniesienia, że wyjechał i mieszka w Australii, ale nie jest to potwierdzone info. W najnowszej części "Kogla Mogla" w role Piotrusia wcieli się Maciej Zakościelny.

Na ekranie nie zobaczymy też męża Kasi Solskiej, ponieważ Dariusz Siatkowski zmarł w wieku 48 lat. Przyczyny jego śmierci nie zostały podane do publicznej wiadomości. Są różne przypuszczenia w tej sprawie. Jedna z wersji jest taka, że Siatkowski zmarł w wyniku komplikacji po zapaleniu płuc i podobno pomylił dawki leków. Spekuluje się również, że aktor był uzależniony od alkoholu i narkotyków.

W nowej części „Kogla Mogla” zobaczymy więc nowych aktorów, ale odtwórczyni roli Kasi Solskiej pozostała ta sama, czyli Grażyna Błęcka-Kolska.

Na premierze filmu największym zaskoczeniem była Anna Mucha u boku Marcela Sory. W ostatnich tygodniach media donosiły o rozstaniu pary, a Anna Mucha wydała oświadczenie by nie komentować jej życia prywatnego. Czy faktycznie para się nie rozstała, czy Marcel towarzyszył Ani, bu urwać spekulacje na temat ich rozstania? Mucha chętnie pozowała fotografom u boku Sory, odsłaniając odważnie udo.

Zobaczcie jak prezentowały się Gwiazdy na premierze filmu.

Galeria Pudelek.pl Na zdjęciu Anna MuchaGaleria Pudelek.pl Na zdjęciu Joanna JarmołowiczGaleria Pudelek.pl Na zdjęciu Ewa KasprzykGaleria Pudelek.pl Na zdjęciu Anna Mucha i Marcel SoraGaleria Pudelek.pl Na zdjęciu Maciej JachowskiGaleria Pudelek.pl Na zdjęciu Anna ObercGaleria Pudelek.pl Galeria Pudelek.pl Na zdjęciu Michalina SosnaGaleria Pudelek.pl Na zdjęciu Nikodem RozbickiGaleria Pudelek.pl Na zdjęciu Joanna OsydaGaleria Pudelek.pl Na zdjęciu Aleksandra HamkałoGaleria Pudelek.pl Na zdjęciu Maciej ZakościelnyGaleria Pudelek.pl Na zdjęciu Zenon MartyniukGaleria Pudelek.pl Na zdjęciu Katarzyna Skrzynecka z mężemGaleria Pudelek.pl Na zdjęciu Grażyna Błęcka-KolskaGaleria Pudelek.pl Na zdjęciu Anna Karczmarczyk
Polecane artykuły

Komentarze (2)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie