Podobne artykuły

Premiera filmu "Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3". Jak wyglądały Gwiazdy?

2019.01.23 14:00 | © pudelek.pl

Wczoraj odbyła się premiera trzecie części filmu „Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3”. Widzowie z niecierpliwością czekają na moment, aż film wejdzie do kin, a to stanie się już 25 stycznia. Na premierze pojawili się m.in.: Anna Mucha, Ewa Kasprzyk a nawet Zenek Martyniuk. Widzowie już od pierwszej części pokochali Kasię i jej perypetie życiowe.

Galeria Pudelek.pl Na zdjęciu Anna Mucha

Wszyscy mieli nadzieje, że w trzeciej części wystąpi aktor, który grał Piotrusia od pierwszej serii, czyli Maciej Koterski. Wiele osób myli go z Michałem Koterskim. Niestety nie wiadomo co się dzieje z aktorem. Krążą doniesienia, że wyjechał i mieszka w Australii, ale nie jest to potwierdzone info. W najnowszej części "Kogla Mogla" w role Piotrusia wcieli się Maciej Zakościelny.

Czytaj też: Edyta Górniak z nowym facetem. Jak się poznali?

Galeria Pudelek.pl Na zdjęciu Joanna Jarmołowicz

Na ekranie nie zobaczymy też męża Kasi Solskiej, ponieważ Dariusz Siatkowski zmarł w wieku 48 lat. Przyczyny jego śmierci nie zostały podane do publicznej wiadomości. Są różne przypuszczenia w tej sprawie. Jedna z wersji jest taka, że Siatkowski zmarł w wyniku komplikacji po zapaleniu płuc i podobno pomylił dawki leków. Spekuluje się również, że aktor był uzależniony od alkoholu i narkotyków.

Galeria Pudelek.pl Na zdjęciu Ewa Kasprzyk

W nowej części „Kogla Mogla” zobaczymy więc nowych aktorów, ale odtwórczyni roli Kasi Solskiej pozostała ta sama, czyli Grażyna Błęcka-Kolska.

Czytaj też: ANNA MUCHA MA BARDZO POWAŻNY DEFEKT!

Galeria Pudelek.pl Na zdjęciu Anna Mucha i Marcel Sora

Na premierze filmu największym zaskoczeniem była Anna Mucha u boku Marcela Sory. W ostatnich tygodniach media donosiły o rozstaniu pary, a Anna Mucha wydała oświadczenie by nie komentować jej życia prywatnego. Czy faktycznie para się nie rozstała, czy Marcel towarzyszył Ani, bu urwać spekulacje na temat ich rozstania? Mucha chętnie pozowała fotografom u boku Sory, odsłaniając odważnie udo.

Galeria Pudelek.pl Na zdjęciu Maciej Jachowski

Zobaczcie jak prezentowały się Gwiazdy na premierze filmu.

Czytaj też: KIM KARDASHIAN NA OKŁADCE MAGAZYNU VOGUE

Galeria Pudelek.pl Na zdjęciu Anna Oberc
Polecane artykuły

Komentarze (2)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie