Podobne artykuły

HAILEY BIEBER POCHWALIŁA SIĘ ULUBIONĄ CZĘŚCIĄ CIAŁA!

2019.01.23 19:01 | © Stars.pl

Trzeba przyznać, że od kiedy w życiu Justina Biebera pojawiła się na stałe Hailey, cały jego świat wywrócił się do góry nogami. Niedawno okazało się, że modelka ma swoją ulubioną część ciała, którą wyjątkowo chętnie podkreśla! Jesteście ciekawi co to?

Galeria fot. Instagram/haileybieber

Nie da się ukryć, że fanów urody modelki, można obecnie znaleźć praktycznie w każdym miejscu na świecie. Żona Justina znajduje się obecnie w samej czołówce najbardziej rozpoznawalnych modelek, na całym świecie! Fotki Hailey często pojawiają się w kolorowych magazynach, a modelka chętnie przechadza się po wybiegach. Do tego bierze również udział w przeróżnych kampaniach reklamowych.

Czytaj też: HAILEY BIEBER WYBIERA SUKNIĘ ŚLUBNĄ!

Galeria fot. Instagram/haileybieber

Wyjątkowa uroda Hailey zrobiła ogromne wrażenie oczywiście na jej mężu! To właśnie on zdecydował się na spędzenie z modelką całej reszty swojego życia. Fotki, które publikują na swoim Instagramie pokazują, że Justin jest zapatrzony w swoją ukochaną jak w obrazek! Wszystko wskazuje również na to, że Hailey zdaje sobie sprawę z tego jak oddziałuje na facetów. Jedną część swojego ciała lubi jednak zdecydowanie bardziej niż inne! Co to właściwie jest?

Galeria fot. Instagram/haileybieber

Niedawno wyszło na jaw, że ulubioną częścią ciała modelki nie są jej długie nogi, czy idealna talia. Żona Justina najbardziej lubi w sobie... usta!

Czytaj też: JUSTIN I HAILEY BIEBER WPRASZAJĄ SIĘ NA URODZINY CÓRKI KYLIE JENNER!

Prawdopodobnie są to moje usta. Jeśli wychodzę na dzień, lubię kolor, taki balsam do ust, który daje trochę. Szczerze mówiąc, wolę, gdy jestem najbardziej naturalna - kiedy nie mam na sobie dużo makijażu, a moje włosy są w górze, bardzo swobodnie. - powiedziała Hailey

Na co dzień modelka faktycznie pokazuje się w bardzo delikatnym makijażu, który jedynie leciutko podkreśla jej usta. Myślicie, że to właśnie nimi zatrzymała przy sobie Justina? :)

Czytaj też: JUSTIN I HAILEY BIEBER POSPIESZYLI SIĘ ZE ŚLUBEM?!

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie