Podobne artykuły

MILEY CYRUS MARZY O POWIĘKSZENIU RODZINY!

2019.01.23 19:43 | © Stars.pl

Od jakiegoś czasu, media na całym świecie rozpisują się o domniemanej ciąży wokalistki. Choć jeszcze niedawno Miley zaprzeczyła wszystkim plotkom, nie znaczy to jednak, że artystka nie marzy o urodzeniu dziecka! Wręcz przeciwnie - największym marzeniem wokalistki jest obecnie powiększenie rodziny z Liamem Hemsworthem!

Galeria

Przypominamy, że Miley i Liam wzięli ślub w tajemnicy, chwilę przed ubiegłorocznymi świętami Bożego Narodzenia. Większość fanów była przekonana, że tak szybki ślub był spowodowany faktem, że wokalistka jest w ciąży! Przez kolejnych kilka tygodni, media z całego świata nieustannie prześcigały się w publikowaniu nowych komentarzy i doniesień informatorów na temat ciążowego brzuszka artystki.

Czytaj też: MILEY CYRUS O SWOJEJ ORIENTACJI SEKSUALNEJ!

Galeria

Miley nie jest obecnie w ciąży, ale chce mieć rodzinę z Liamem. Miley i Liam twierdzą, że czuli się małżeństwem już przed ceremonią. Miley jest teraz tak szczęśliwa ze swojego życia. Skończyła nagrywać swój kolejny album, a ona i Liam nie mogliby być szczęśliwsi. - donosi jeden z informatorów US Weekly

Galeria

Jesteście ciekawi co właściwie powstrzymuje artystkę i jej męża przed szybkim powiększeniem rodziny? Okazuje się, że piosenkarka i aktor są po prostu... mocno zapracowani! Jeszcze przez jakiś czas zamierzają skupić się głównie na własnych karierach. Niepokojący jest również fakt, że w ostatnim czasie wokalistka zaczęła coraz częściej sięgać po marihuanę! Wszystko wskazuje na to, że po raz kolejny popada w uzależnienie, a to zdecydowanie wyklucza zajście w ciążę w najbliższym czasie!

Czytaj też: MILEY CYRUS I LIAM HEMSWORTH TO PARA IDEALNA?

Myślicie, że rzeczywiście jedynie kariera jest obecnie przeszkodą?

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie