Podobne artykuły

JOHNNY DEPP NIE POBIŁ AMBER HEARD?

2019.01.23 21:03 | © Stars.pl

Johnny Depp jakiś czas temu rozstał się z Amber Heard. Został wtedy nazwany "bokserem żony". Depp do tej pory próbuje bronić się w sądzie i oficjalnie informuje, że ma niepodważalne dowody na swoją niewinność!

Galeria

Pomimo tego, że aktorzy rozwiedli się już prawie 3 lata temu, do tej pory dochodzą swoich racji w sądzie! Przypominamy, że po rozstaniu Deppa i Heard, wybuchł ogromny skandal! Amber oskarżyła wtedy swojego męża o przemoc domową. Najwidoczniej była niezwykle wiarygodna, bo udało jej się wygrać sprawę! W tamtym okresie Johnny stracił ogromną część swojego majątku. Przyklejono mu również łatkę damskiego boksera. Od tamtego momentu, kariera aktora wisiała praktycznie wyłącznie na włosku!

Galeria

Depp nie zamierza jednak się poddać i do tej pory walczy z byłą żoną o swoje dobre imię. Walka w sądzie dalej trwa, a prawnik Johnny'ego oficjalnie zapewnia, że ma niezbite dowody na to, że jego klient nie tylko nie pobił żony, ale również, że to właśnie on był w tym związku ofiarą!

Galeria

Prawnik Deppa zdecydował się na opublikowanie oświadczenia dla E! News.

Dzisiaj złożyliśmy częściową listę dowodów, które obalają nieuczciwe oskarżenia wobec pana Depp - mówi adwokat aktora

Wśród dowodów znajdują się między innymi nagrania video, a także nagrania zeznań naocznych świadków, które postanowili złożyć pod przysięgą.

Pozew, który złożył niedawno prawnik aktora, odwołuje się głównie do domniemanej walki, która miała odbyć się między małżeństwem jeszcze w 2016 roku. Johnny miał wtedy... rzucić w swoją żonę telefonem komórkowym, który podobno uderzył ją w oko oraz policzek. W efekcie doprowadziło to do powstania licznych siniaków.

Depp jest również w posiadaniu nagrań ochroniarzy, którzy chwilę po tamtej kłótni weszli do pokoju i nie widzieli żadnych śladów na twarzy aktorki. Podobne zeznania złożyli również policjanci, którzy przyjechali do domu aktorów zaraz po wezwaniu dotyczącym awantury domowej.

Komu wierzycie?

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie