Podobne artykuły

Ciężarna Kasia Tusk pochwaliła się wyprawką dla dziecka.

2019.01.23 19:45 | © Stars.pl

Kasia Tusk, 32 letnia córka Donalda Tuska, spodziewa się swojego pierwsze dziecka. Kilka tygodni temu potwierdziła swoja ciąże. Na początku łatwiej było jej trzymać stan błogosławiony w tajemnicy, ale z czasem niestety i tak wszyscy zorientowaliby się, że Kasia ma zaokrąglony brzuszek.

Galeria www.instagram.com/makelifeeasier_pl

Córka Donalda Tuska jest bardzo powściągliwa jeśli chodzi o chwalenie się swoim życiem prywatnym. Ślub wzięła tajemnicy i dopiero niedawno zdradziła, że wyszła za mąż 5 lat temu.

Galeria www.instagram.com/makelifeeasier_pl

Przed świętami Kasia wrzuciła na swój insagram zdjęcie w luźnym sweterku, w którym widac było już bardzo zaokrąglony brzuszek, przy okazji zdradzając swoje ciążowe zachcianki: Chcecie poczuć się tak, jakby już były święta? To kupcie 5 kilogramów mandarynek i spróbujcie zjeść wszystkie - uczucie wypełnienia porównywalne tylko z tym w Bożonarodzeniowy poranek

Galeria www.instagram.com/makelifeeasier_pl

Od tego czasu Tusk wrzuca zdjęcia, na których wyraźnie widać ciążowy brzuszek. Jak do tej pory wybierają luźne swetry, oversizowe, tak teraz ubiera obcisłe podkreślające krągłości.

Galeria www.instagram.com/makelifeeasier_pl

Internauci nie szczędzą jej komplementów: Pięknie wyglądasz Kasiu Wyglądasz przecudownie Piękna Kwitniesz w Ciąży Wow

Galeria www.instagram.com/makelifeeasier_pl

Wczoraj córka Donalda Tuska pochwaliła się wyprawką dla dziecka: Ten moment, gdy już nie wiesz co odpowiadać na pytania „jak się czujesz?”? Szuflady wypełnione rzeczami z organicznej bawełny (...)

Wszystko jest zachowane w biało-szarej kolorystyce, więc w kolorze uniwersalnym. Nie ma różu typowego dla dziewczynki, ani niebieskiego dla chłopca. Niestety Kasia Tusk nie zdradziła jakiej płci urodzi dziecko.

Jak myślicie, będzie chłopczyk czy dziewczynka?

Polecane artykuły

Komentarze (4)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie