Podobne artykuły

RIHANA PRZERWAŁA MILCZENIE!

2019.01.23 22:58 | © Stars.pl

Pomimo tego, że Chris Brown i Rihanna, już od kilku lat nie utrzymują ze sobą praktycznie żadnego kontaktu, wszystko wskazuje na to, że muzycy w dalszym ciągu się o siebie martwią! Jesteście ciekawi jak była partnerka Browna, zareagowała, kiedy dowiedziała się o domniemanym gwałcie?

Galeria

Trzeba przyznać, że nad byłym chłopakiem wokalistki, zebrały się naprawdę czarne chmury. Chris Brown został niedawno oskarżony o napaść seksualną, a właściwie... o gwałt, przez 24-letnią kobietę!

Czytaj też: ILE MILIONÓW MA NA KONCIE LADY GAGA?

Galeria

Do tego tragicznego incydentu, doszło podobno w jednym z paryskich hoteli, w nocy z 15 na 16 stycznia. Wokalista podobno poznał 24-latkę w klubie, a później zaprosił ją do swojego hotelowego pokoju. Zgodnie z oskarżeniami kobiety, po przyjściu do hotelu... Chris Brown ją zgwałcił!

Galeria

Sprawą bardzo szybko zainteresowała się była partnerka Chrisa - Rihanna. Przypominamy, że lata temu, wokalistka również była ofiarą Browna, który pobił ją w 2009 roku. Pomimo tego, że muzycy rozstali się ze sobą w atmosferze niemałego skandalu, w dalszym ciągu jednak starają się troszczyć o siebie wzajemnie.

Czytaj też: PAUL WESLEY JUŻ PO ŚLUBIE?!

Szokującym faktem jest to, że w zaistniałej sytuacji, wokalistka... broni swojego byłego chłopaka! Jedna z osób z bliskiego otoczenia artystki zdradziła, że Rihanna czuje się obecnie okropnie! Wszystko przez ostatnie zarzuty, którym musi stawić czoła jej były chłopak! Ciężko jest nie osądzać, ale wokalistka w dalszym ciągu ma nadzieję, że prawda wyjdzie na jaw.

Rihanna ma nadzieję, że jest to lekcja dla Chrisa, aby być bardziej ostrożnym w swoich działaniach. Musi bardziej uważać na to, gdzie jest i kim się otacza. Rihanna wie, jak bardzo Chris się rozwinął, zmienił i stał się dobrym ojcem. Nie chciałaby, aby jego relacje z (córką) były zagrożone z powodu kiepskich decyzji - donosi jedno ze źródeł Hollywood Life

Czytaj też: CARDI B MA PENISA?!

Myślicie, że Chris faktycznie tym razem może być... ofiarą? Przypominamy, że raper ma na swoim koncie całkiem niezłą kartotekę, ale według doniesień informatorów, dzięki swojej córce, zmienił w końcu podejście...

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie