Podobne artykuły

RIHANA PRZERWAŁA MILCZENIE!

2019.01.23 22:58 | © Stars.pl

Pomimo tego, że Chris Brown i Rihanna, już od kilku lat nie utrzymują ze sobą praktycznie żadnego kontaktu, wszystko wskazuje na to, że muzycy w dalszym ciągu się o siebie martwią! Jesteście ciekawi jak była partnerka Browna, zareagowała, kiedy dowiedziała się o domniemanym gwałcie?

Galeria

Trzeba przyznać, że nad byłym chłopakiem wokalistki, zebrały się naprawdę czarne chmury. Chris Brown został niedawno oskarżony o napaść seksualną, a właściwie... o gwałt, przez 24-letnią kobietę!

Czytaj też: NAJLEPSZY PREZENT ŚWIĄTECZNY!

Galeria

Do tego tragicznego incydentu, doszło podobno w jednym z paryskich hoteli, w nocy z 15 na 16 stycznia. Wokalista podobno poznał 24-latkę w klubie, a później zaprosił ją do swojego hotelowego pokoju. Zgodnie z oskarżeniami kobiety, po przyjściu do hotelu... Chris Brown ją zgwałcił!

Galeria

Sprawą bardzo szybko zainteresowała się była partnerka Chrisa - Rihanna. Przypominamy, że lata temu, wokalistka również była ofiarą Browna, który pobił ją w 2009 roku. Pomimo tego, że muzycy rozstali się ze sobą w atmosferze niemałego skandalu, w dalszym ciągu jednak starają się troszczyć o siebie wzajemnie.

Czytaj też: MILEY CYRUS O SWOIM PIERWSZYM POCAŁUNKU

Szokującym faktem jest to, że w zaistniałej sytuacji, wokalistka... broni swojego byłego chłopaka! Jedna z osób z bliskiego otoczenia artystki zdradziła, że Rihanna czuje się obecnie okropnie! Wszystko przez ostatnie zarzuty, którym musi stawić czoła jej były chłopak! Ciężko jest nie osądzać, ale wokalistka w dalszym ciągu ma nadzieję, że prawda wyjdzie na jaw.

Rihanna ma nadzieję, że jest to lekcja dla Chrisa, aby być bardziej ostrożnym w swoich działaniach. Musi bardziej uważać na to, gdzie jest i kim się otacza. Rihanna wie, jak bardzo Chris się rozwinął, zmienił i stał się dobrym ojcem. Nie chciałaby, aby jego relacje z (córką) były zagrożone z powodu kiepskich decyzji - donosi jedno ze źródeł Hollywood Life

Czytaj też: KATE MIDDLETON ZDRADZIŁA TAJEMNICĘ KSIĘŻNICZKI CHARLOTTE!

Myślicie, że Chris faktycznie tym razem może być... ofiarą? Przypominamy, że raper ma na swoim koncie całkiem niezłą kartotekę, ale według doniesień informatorów, dzięki swojej córce, zmienił w końcu podejście...

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie