Podobne artykuły

KSIĘŻNA KATE SZCZERZE O MACIERZYŃSTWIE

2019.01.24 08:03 | © Stars.pl

Kate Middleton jest matką trójki dzieci. Pomimo tego, że w wychowaniu pociech pomaga jej zarówno niania jak i gosposia, księżna w dalszym ciągu przyznaje, że czasami ma problemy z opanowaniem swojej gromadki!

Galeria fot. Instagram/katemiddletonphotos

Księżna Kate odwiedziła niedawno jedną z organizacji, w której większość pracowników to wolontariusze. Jednym z najnowszych zadań organizacji jest prowadzenie telefonu zaufania dla rodziców.

Czytaj też: Księżna Kate i Królowa Elżbieta razem na spotkaniu!

Galeria fot. Instagram/katemiddletonphotos

Żona księcia Williama zdecydowała się na szczerą rozmowę, w której wyznała, że ona również zmaga się z trudami macierzyństwa. Jednak fakt, że księżna mieszka w pałacu pełnym służby, ciężko uwierzyć w jej słowa...

Galeria fot. Instagram/katemiddletonphotos

Nie od dziś wiadomo, że członkowie rodziny królewskiej mają do swojej dyspozycji całą armię oddanych pracowników. W wychowaniu trójki dzieci Kate Middleton pomaga nie tylko niania, ale również gospodyni domowa! Pomimo takiego wsparcia, księżna dalej narzeka!

Czytaj też: Meghan Markle zainspirowała się Kate? Prawie identyczne sukienki to nie przypadek ?

To takie trudne. Otrzymujesz mnóstwo wsparcia jako matka z dzieckiem, zwłaszcza po narodzinach. Jednak kiedy dziecko kończy rok, ta pomoc odchodzi. - powiedziała do wolontariuszy

Księżna żaliła się również, że... musi czytać swoim dzieciom, ogromną ilość książek! Zdaniem Kate, nie ma różnicy, czy jest się księżną, czy "zwykłą matką". Według niej każda kobieta posiadająca dzieci, musi zmagać się z dokładnie "tymi samymi problemami"!

Czytaj też: Księżne Meghan i Kate kłócą się o takie pierdoły!

Ciekawe jednak czy samotne matki, które w dodatku muszą pracować na etacie, w pełni zgodzą się ze zdaniem Kate...

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie