Podobne artykuły

Julka Kupiec tłumaczy się z narkotyków na stole!

2019.01.24 07:00 | © Stars.pl

Julia Kupiec to 21 letnie warszawianka. Jest studentką i prowadzi butik z akcesoriami dla psów. W zeszłym roku na antenie TTV zadebiutowała jako jedna z sześciu uczestniczek programu „Piękne i odważne”.

Galeria www.instagram.com/juliaa_kupiec

Dziewczyny w programie chciały pokazać, że mimo tego iż uwielbią życie w luksusie, zabiegi medycyny estetycznej, operacje plastyczne, drogie podróże, to są w stanie przeprowadzić się na jakiś czas na wieś i podjąć wyzwania jakie miał dla nich producent programu.

Czytaj też: ŚWIĄTECZNE ZABAWY U BLAC CHYNY

Galeria www.instagram.com/juliaa_kupiec

Jedną z najpopularniejszych uczestniczek jest Julia Kupiec. Dziewczyna na instagramie zgromadziła już prawie 140 tys. followerswów. Kupiec lubi się chwalić swoim pięknym ciałem, drogimi samochodami czy podróżami.

Galeria www.instagram.com/juliaa_kupiec

Chętnie wrzuca swoje odważne zdjęcia pod którymi gromadzi tysiące lików.

Czytaj też: „Big Brother”: „Dręczą zwierzęta”

Galeria www.instagram.com/juliaa_kupiec

Ostatnio Julka jako miłośniczka fitnessu na instastory pochwaliła się ćwiczeniami ze swoim chłopakiem: Klata, biceps, robimy razem.

Galeria www.instagram.com/juliaa_kupiec

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że dziewczyna zapomniała o drobnym szczególe. Na tacy leżącej na stole widzieliśmy biały proszek podzielony na kreski, obok 2 rurki i napój przypominający whisky z colą. Po chwili filmik zniknął z instastory Kupiec.

Czytaj też: Szok! Górniak zgadza się z Dodą!

Teraz Julka tłumaczy się z filmiku na instastory. Twierdzi, że film był głupim żartem a na stole była kreatyna: Chciałabym sprostować aferę z białym proszkiem na czarnym talerzyku. Kochani, tym białym proszkiem była kreatyna. Środek, który jest dostępny w sklepach. Filmik był po prostu głupim żartem, który miał pójść do paru moich znajomych, ale niestety przez przypadek znalazł się na chwile na moim instastory.

Julka Kupiec, że nie zależy jej, aby wybić się na skandalach i że filmik był pomyłką.

Czytaj też: GODLEWSKA BRONI BIENIUKA

No cóż...

Wierzycie jej??

Czytaj też: JORDYN WOODS TŁUMACZY SIĘ PRZED KHLOE KARDASHIAN!

Polecane artykuły

Komentarze (1)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie