Podobne artykuły

NIEGRZECZNY TATUAŻ MILEY CYRUS

2019.01.24 10:04 | © Stars.pl

Nowy rok i nowe... tatuaże! Miley Cyrus wybrała się niedawno do studia tatuażu i wyszła stamtąd z... nową ozdobą na kostce! Jesteście ciekawi jakim wzorem tym razem ozdobiła swoje ciało?

Galeria

26-letnia świeżo upieczona mężatka, sprawiła sobie niedawno nowy tatuaż! 22 stycznia artystka poinformowała fanów na swoim Instagramie, że zamierza odwiedzić studio tatuażu. Na fotkach nie udało się jednak zobaczyć jaki wzór wybrała tym razem wokalistka.

Czytaj też: Hannah Montana, powraca?!

Galeria fot. Instagram/mileycyrus

Wierni fani artystki bardzo szybko zauważyli jednak, ze nowojorskie studio tatuażu, którym pracuje ulubiony tatuażysta gwiazd Bang Bang, opublikowało na swoim Instastory kilka bardzo ciekawych zdjęć i filmików! Na ich profilu ukazało się między innymi story z udziałem Miley, dzięki któremu dowiedzieliśmy się, co wokalistka wytatuowała sobie tym razem!

Galeria fot. Instagram/mileycyrus

Okazało sie, że... artystka "ozdobiła" swoją kostkę napisem pussy. Nie żartujemy! Wszystko wskazywało jednak na to, że decyzja o tatuażu nie była przemyślana i wokalistka podjęła ją spontanicznie.

Czytaj też: NAGA FOTKA MILEY CYRUS WYCIEKŁA DO SIECI

Gwiazda po prostu położyła się z rękami za głową chwilę przed rozpoczęciem tatuowania, wymownie spojrzała w obiektyw. Na innym filmiku szeroko się uśmiechała, kiedy artysta wykonywał pracę. Wokalistka wyglądała jakby czuła się w salonie tatuażu, jak we własnym domu!

Obecnie możemy jedynie zastanawiać się, co właściwie na temat nowej ozdoby Miley sądzi jej mąż. Przypominamy, że para pobrała się 23 grudnia ubiegłego roku. Ceremonia do samego końca była zachowana w tajemnicy.

Czytaj też: KOLEJNA NAGA FOTKA MILEY CYRUS W SIECI

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie