Podobne artykuły

NAGA ARIANA GRANDE NA OKŁADCE PŁYTY!

2019.01.24 08:01 | © Stars.pl

Ariana Grande po raz kolejny zszokowała swoich fanów! W sieci pojawiła się już okładka nowego albumu wokalistki Thank You, Next. Trzeba przyznać, że znalazło się na niej naprawdę odważne zdjęcie!

Galeria

Ku zaskoczeniu fanów, artystka... rozebrała się do zdjęcia na okładkę! Nie jest to jednak okładka magazynu dla dorosłych, a jej własnej, długo wyczekiwanej przez miliony fanów na całym świecie, płyty!

Czytaj też: ARIANA GRANDE NIE WIERZY JUŻ W MIŁOŚĆ?!

Galeria fot. Instagram/arianagrande

25-letnia wokalistka wypuściła swój poprzedni album w sierpniu 2018 roku. Od tego czasu nieustannie ciężko pracowała nad wydaniem kolejnego krążka. Udało jej się go przygotować w ciągu zaledwie 6 miesięcy! Jeszcze przed oficjalną premierą, do sieci trzy kawałki z jej najnowszej płyty - Imagine, Thank You, Next i 7 Rings.

Galeria fot. Instagram/arianagrande

23 stycznia wokalistka zdecydowała się również na pokazanie fanom okładki najnowszego krążka! Wokalistka sama do niej zapozowała i trzeba przyznać, że jest to jedno z najbardziej odważnych zdjęć artystkI!

Czytaj też: ARIANA GRANDE Z DIAMENTOWYM PIERŚCIONKIEM!

Myślę, że to moja ulubiona okładka albumu - napisała na swoim Twitterze

Przypominamy, że najnowszy krążek wokalistki, trafi do sprzedaży 8 lutego. Do powstania tego albumu przyczyniło się między innymi rozstanie artystki z Pete Davidsonem, a także śmierć jej byłego ukochanego - Maca Millera. Jesteśmy przekonani, że kawałki, które znalazły się na krążku będą przepełnione prawdziwymi emocjami wokalistki. Wszystko wskazuje na to, że będzie to jedna z najlepszych płyt Ariany!

Czytaj też: NIETYPOWA TRADYCJA ŚWIĄTECZNA DAVIDA BECKHAMA!

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (3)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie