Podobne artykuły

Carrie Underwood urodziła!

2019.01.24 11:00 | © Stars.pl

Carrie Underwood to 35 letnia, amerykańska wokalistka, która popularność zyskała po wygranej jednej z edycji amerykańskiego „Idola”. Jej mężem jest Mike Fisher. Para ma już jedno dziecko, syna Isaiaha.

Galeria www.instagram.com/carrieunderwood

Przez ostatnie lata, Carrie starała się o dziecko, czego szczególnie nie ukrywała. Niestety każda kolejna ciąża kończyła się poronieniem.

Czytaj też: CARDI B CHCE URODZIĆ OFFSETOWI KOLEJNE DZIECKO!

Galeria www.instagram.com/carrieunderwood

W wywiadzie dla CBS mówiła: Planowałam, że będzie to rok, w którym będę pracować nad nową muzyką i urodzę dziecko. Zaszłam w ciążę na początku 2017 roku i nie wyszło. To się zdarza. Wtedy pomyślałam sobie: „Dobrze, Boże, to jeszcze nie był ten czas”. I to jest w porządku. Pozbieramy się i przejdziemy przez to. Wiosną ponownie zaszłam w ciążę i też się nie udało.

Galeria www.instagram.com/carrieunderwood

Kolejny raz wokalistka zaszła w ciąże w 2018 roku, ale i ta niestety zakończyła się poronieniem. Carrie nie umiała sobie poradzić z kolejną stratą dziecka i wpadła w depresję. Przeżywała to sama i nie chciała, by ktokolwiek zauważył, że coś się z nia dzieje niepokojącego: W tamtym momencie zaczęłam mieć myśli w stylu: „Dobra, o co chodzi? Co to wszystko znaczyć?”. Przez cały ten okres tworzyłam nowe piosenki np. chwilę po tym, gdy dowiedziałam się, że straciłam dziecko, musiałam iść na sesję. I wtedy myślałam sobie: „Zrób to. Wiesz, że nie możesz tu siedzieć i w kółko o tym myśleć. Chcę pracować” – jednak ciężko było ciągle robić dobrą minę do złej gry.

Czytaj też: PRZEŚLADOWCA TAYLOR SWIFT W KOŃCU TRAFI ZA KRATKI!

Galeria www.instagram.com/carrieunderwood

Po tych traumatycznych przeżyciach Carrie znalazła wsparcie w Bogu. Zaczęła się dużo modlić i rozmawiać ze Stwórcą. W końcu dowiedziała się o kolejnej ciąży, ale była przygotowana na najgorsze. Gdy lekarz powiedział jej, że z płodem wszystko w porządku, a ciąża nie jest zagrożona,

Galeria www.instagram.com/carrieunderwood

Carrie nie mogła w to uwierzyć: (…)mój mąż, Mili i syn, Isaiah wspierają mnie i czuję, że nie mogę narzekać, bo i tak jestem błogosławiona, mając tylu cudownych ludzi dookoła mnie. 

Czytaj też: Ola Żuraw urodziła!

Wczoraj wokalistka poinformowła na instagramie sowich fanów, że urodziła synka. Jacob Bryan przyszedł na świat w poniedziałek. Carrie pokazała zdjęcia maluszka. Pod zdjęciami posypały się gratulacje.

My również gratulujemy.

Czytaj też: MAMA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PRZERWAŁA MILCZENIE!

Polecane artykuły

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie