Podobne artykuły

PITT I JOLIE KRZYWDZĄ WŁASNE DZIECI!

2019.01.24 11:59 | © Stars.pl

Trwająca w nieskończoność batalia sądowa pomiędzy Bradem i Angeliną, musiała prędzej czy później odbić się na dzieciach. Zachowanie Pitta i Jolie doprowadziło podobno do tego, że ich córeczka Shiloh nie chce już dłużej na nich patrzeć i zamierza zamieszkać u dziadków!

Galeria

Nie da się ukryć, że rozwód tej pary to jedna z najbardziej zaciętych wojen w historii show-biznesu. Prasa zza oceanu stara się zrobić praktycznie wszystko, żeby tylko uzyskać nowe informacje na temat ich rozstania. Niestety nie wszystkie doniesienia, które do nich docierają, okazują się potem prawdziwe. Według niektórych informatorów, zarówno Angelina jak i Brad, wzięli już w czasie rozwodu kilka nowych ślubów!

Czytaj też: DZIECI ANGELINY JOLIE SPRZEDAJĄ W PARKU... PSIE CHRUPKI!

Galeria

Najnowsze doniesienia dotyczą córeczki aktorów - Shiloh Pitt. Informatorzy są przekonani, że z powodu ciężkiej sytuacji w domu, dziewczynka bardzo chce zamieszkać z... dziadkami! Ile w tym jedno prawdy?

Galeria

Nie od dziś wiadomo, że rozwód to doskonały pretekst do prania małżeńskich brudów. Angelina i Brad od jakiegoś czasu robią wszystko co w ich mocy, żeby tylko utrudnić sobie wzajemnie życie. Nikt nie patrzy jednak na to, że przez ich gierki najbardziej ucierpią nie oni sami, a ich dzieci!

Czytaj też: ADELE PO ROZSTANIU NAGRA NAJLEPSZĄ PŁYTĘ W KARIERZE?

Magazyn Star jest przekonany, że 12 letnia Shiloh chce zamieszkać z dziadkami. Rodzice Brada mieszkają na stałe w Missouri i wszystko wskazuje na to, że to właśnie tam zamierza dorastać mała Shiloh.

Mówi, że chce dorastać wokół "normalnych" ludzi. Jest tak zdeterminowana, że nawet uciekła zeszłego lata. Minęły godziny, zanim ktokolwiek zorientował się, że jej nie ma - donosi jedno ze źródeł magazynu

Czytaj też: JESSICA MERCEDES POKAZAŁA MAJTKI

Gossip Cop postanowił skontaktować się z rzecznikami prasowymi Pitta i... nie potwierdzili tej informacji, a wręcz zaprzeczyli! Według nich Shiloh nie chce mieszkać z dziadkami!

Prawda najprawdopodobniej leży po środku. Nie od dziś wiadomo, że rozwód rodziców zawsze mniej lub bardziej odbija się na dzieciach. Zwłaszcza, kiedy rodzice są światowej sławy gwiazdami...

Czytaj też: ANGELINA JOLIE I BRAD PITT DO SIEBIE WRÓCILI?!

Polecane artykuły
GWIAZDY Z ARTYKUŁU

Komentarze (0)

Dodajesz komentarze jako gość, aby odpowiadać i oceniać komentarze innych osób zaloguj się

Top Tygodnia

Wybrane dla ciebie